bugün

şahsım deyince başkasından bahsediliyor sandım.
Cinselliğin afrikası türkeydir.

Net.
Ayagina gelen son firsati da tepmissin. Artik bir kedi sahibi olabilirsin.
Adam feminist lez e denk gelmiş.
özet: arkadaşa meraba falan demişler bu da oha bari sikseydin kıvamında cevap vermiş.
...hadsiz pislik derken dudaklarıma yapıştı.
daha sonra o damarlı ellerini vücudumda gezdirmeye başladı.
Yürüyecekseniz durakta ne işiniz var diye sorulması gereken olay.
Eksini verip öyle okumuştum iyiki de vermişim dedim.
bu kadarı da olmaz. idam cezası geri getirilsin, idam istiyoruz...
"gördünüz işte. Sigaramı yakmak istiyor. Ne demek bu? Açıkça iffetime bi tecavüz demek değil mi?"
Hababam sınıfı Hürrem hoca otobüs beklerse.
ya niye inanmıyosunuz ya. aman neyse okuyanlara devamını yazıcam. sonra baktım beni kapıya kadar kadar takip etmiş ulan dedim sen mi yamansın ben mi çıkardım benim 26 cm lik aleti sabaha kadar birbirimizin ardını arkasını haşat ettik ertesi sabah ağrıdan sıçamaz oldu hadsiz. okudunuz için tşk byye.
şahsımın durakta ne işi var dedim. tanrıcılık oynamayı bırakıp sıradan insanlar gibi otobüse mi binecek acaba dedim. finlandiyada falan mı yaşamaya başladık acaba dedim. bir sabah uyandım ve 19 yıldır yaşadıklarımız rüya mıydı acaba dedim. ama yazarın birisiymiş şahsım. hayal kırıklığı yarattı.
görsel
Dolmuşta yanıma xy kromozomlu bi şahsın oturması rezaletiyle eşdeğer bir durum. allah düşmanımın başına vermesin öyle büyük bir dert.
Vaktinde firsatlari degerlendirmeyip burun kivirirsan iste boyle arkasindan aglarsin. Artik gecmis olsun.
Tez zamanda sportif,uzun boylu ve yakışıklı adamın çükünden ibreti alem için asılması gerekmektedir
rezalet puanım 0/10.
Şu şekilde yürünmüştür.

https://youtu.be/fxAQ27Hjv4Q
Kimse sözlüğün kızına yürüyemez. Yürünecekse biz yürürüz. Evet.
Hangi durak bu , nerede tam olarak adres bildir. Sözlük te yigit arkadaslar vardir mutlaka. Kara erik gidenleri unut.
(bkz: rahat bırakın o kızı) *
Damacana sözlükte yazar olmuş.

https://www.google.com/am...-davasinda-karar-12328208
Şahsım ne ya???
Başka birine yürüdüler sandım.
(bkz: ingiltere almanya fransa ve şahsım)
Oha koşsa 155 i arardın heralde.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar