1. 1.
    Geldi yine tipini ....
    11 -1 ... peynirlipogaca
  2. 2.
    eski nicki 736f6b7563750d olan organizma.
    bir kısmı sözlükten daha önce şutlanan return of ibrahim, memduh baskan (president memduh), gbng, gececi neset, 88888, ercument cozerr, suleyman soylucu cocuk, oduncu mustafa (mustafa the woodcutter) gibi kendine benzer tiplerle; " izmirli kadın, kız çocuğum olmasın, kemalist kadının ahlakı, patlak, orospu, ensest, bilmemnenin namusu" temaları ile sikindirik başlıkları tek cümlelik entrylerle uplayarak sözlüğün anasını sikmekte beis görmeyen çetenin üyesi.
    24 -1 ... totonok folmondoko boton gomo
  3. 3.
    Yazar olmak için 15 gün önceki girdiği entrylere bakın. Sonra da Yazarlığı onaylanır onaylanmaz son 1 saatte girdiği entrylere bakın.

3-5 gün sol frame in içine edecek ve bence bunlar uludağ sözlüğe zarar vermeye kararlı, zall ın düşmanı olan tipler.

Zall, moderatörler ve yetkililer; Direkt silin bunu kendi iyiliğiniz için.
    3 ... yildizlarin altinda
  4. 4.
    geldi gönlümün troll u. siz mitoz mu bölünüyorsunuz lan süngerimsiler?
    4 ... rockonbaby
  5. 5.
    Berbat bir troll ve tabi ki galatasaraylı...Hiç şaşırmadım nedense.
    1 ... asuregibisurat
  6. 6.
    Donuza ekledim.
    5 ... n dakota
  7. 7.
    muhtemelen takip edilemeyeceğini düşünerek random isim giren yazar parçası. o tanrım şu günlerde herkes kendine yazar diyor.
    1 -1 ... ben deli deilim
  8. 8.
    insanların eksilemekten bıktığı,kendisinin yazmaktan bıkmadığı yazardır.ya ilgi çekemk için boş yapıyor ya da gerçekten fikirleri vu kadar gerici ve ağır saçma.entrylerinden çomarlık ve yobazlığın bayrak tutanı olduğunu anlayabilirsiniz.gündeme düşmek içinde yapıyor olabilir.
    3 ... 10sinif tarih soru bankasi
  9. 9.
    yan hesapları ile birlikte şutlanması gereken boş insan. (goodbadnotgod)
    11 -1 ... gethere
  10. 10.
    Biraz nick6 girilsin, popüler olayım çabasından dolayı azıcık iğrençleşebilen kardeşimiz.
    2 -1 ... hz hakan