Bence çocuk anasından çıkarken elinizde örtü ile bekleyin, garanti olsun.
sakın silmeyin ha, bakın lucas cehapeyi eleştirmiş basın hemen çaylağı (!)
Ben hoşlanmıyorum çocuklardan pek bazen.

Aslında daha yaşlı hissediyorum seslerini duyduğumda.

Neyse evde psikoloji bozuluyor işte çok takmam lazım aslında 2-3 ay önceki halime dönsem yeterli olurdu ama zaman uçuyor ben yetişemiyorum uyuyup uyandığım vakitte gibi hissediyorum.
Kafa bırakmadı bu sene.
1 ağustos tan ne ara 9 ağustosa geldiğini anlamadım arta kalarak yaşanan ufak deja vu lar ile birlikte.
Nice kapalı kevaşe, nice açık delikanlı namuslu kadın var insanlar içinde. Edepsizlik kadınlardan çok erkeklerde. Bizler insan olsak; 7 yaşını bırak, dengimiz bir kıza-kadına bile hakiki erkek gibi yaklaşır, iletişim kurardık. Meta olarak gördüğümüz varlıklar bizlerin anası, karısı, kızı, bacısı. Az iki dakika delikanlı olmayı beceremiyoruz. Bunun yüce dinimiz islam ile alâkası yok. Zırcahil kalpazan sözde din alimlerine tapınan, onlardan da cahil insanlar yüzünden oluyor bunlar.
şunu 5 - 6 yapalım, evet kendisini müslüman olarak tanımlayan bir ailenin kız çocuklarına türban kullanmayı benimsetmesi gerekir; laikler isterlerse çocuklarına bikini giydirsinler sonra da çocukları büyüyünce bar köşelerinde berkecan’ların kucaklarında meze olsunlar, bu onların sorunu biz müslümanları ilgilendirmez.
Sapık olmayan insanlara dert olmaması gereken çocuktur. Sapıksanız ve küçük çocuğa şehvet dolu bakışlar atabiliyorsanız derdinizdir tabi. Alın çocuklar aradığınız cevabı verdim, iğrenç pedofililersiniz dedim, şimdi hesapta yaptığınız troll'lükle mutlu musunuz?
allah bilir sokakta herkesin içinde oyuncak bebekle de oynuyordur bu şimdi.
sperm sayıları yetersiz ve kalitesiz olan erkeklerin çocuğu olmazsa, kimin 7 yaşındaki kızının başını kapatacağı meşkuktur.
Derhal başının kapatılması gereken çocuktur.
müslümanlığa aykırıdır.
Malmısın olum sen, git başka yerde provakatörlük yap hatta hiç yapma.
islam'da 7 yaş diye bir şey yok. tuvalet alışkanlığını yeni kazanmış bebeyi mi kapatacaksın?
kapat kapat.
7 yaş oldukça geç bir yaştır bana göre kapanmak için doğumdan sonraki 40. gün en ideali olacaktır. *
Şu arkadaşa trollüğün böyle yapılmayacağı anlatılmalı.
Nickindeki piyanoyu sana monte ederim velet.
Amına soktumun pedofili orospu çocuğu seni.
bu düşünce nasıl bir zihniyetin ürünü olabilir bilemiyorum, gerçek bir troll söylemi olduğunu varsayıyorum ama mizahi olmayacak kadar iğrenç.
Sübyancı sapıklar için "vooov günah" olan durumdur.
Şort ve tayt gitmeyi ucuzluk diye düşünen hiç kusura bakmayın ama siktirsin gitsin buradan. Özgür bir ülkede yaşıyoruz, kimse kimseyi zorlayamaz kapan diye de. Ayrıca dinimizde de zorlama yoktur, söylenir sadece uyarını yapar çekilirsin. Böyle bir ayrım yapılması çok saçma ve ayıp. Ayrıca ne kapalılar var yemediği bok kalmayan, tesettürü çok farklı bir şey sanıp yüzünü gözünü boyayan, dap dar giyinen. Açık insanlara bok atmayın isteyen istediğini yapabilir.
kendi kız kardeşini harcayabileceğini söyleyen tiplerden derhal arındırılması gereken kızdır.
ayrıca 7 yaşına gelip başı kapalı gezen (gezemeyen) kızdan daha özgürdür.
nasıl diyeyim istediği gibi oyunlar oynayabilir, kırıp dökebilir mesela.
ama 7 yaşında kapatılan kız bunu yapamaz.
Pedofil pisliklerin aklına düşmüştür.
(bkz: dincilerin aklının belden aşağı çalışması)
Bu yaşa kadar sen nasıl beyinsiz yaşadın ki?
Şunu 9 - 10 yapalım, evet kendisini müslüman olarak tanımlayan bir ailenin kız çocuklarına türban kullanmayı benimsetmesi gerekir; laikler isterlerse çocuklarına bikini giydirsinler sonra da çocukları büyüyünce bar köşelerinde berkecan’ların kucaklarında meze olsunlar, bu onların sorunu biz müslümanları ilgilendirmez.
araplaşmış, ilkel ve dindar türk vatandaşlarına göre, dinsiz, namussuz orospu çocuğunun tekidir. neymiş efendim kız çocukları, 9 yaşından itibaren kapanıp ibadet edecekmiş.

(bkz: delilik)
görsel
henüz ağaç yaşken eğilir atasözünü bilmeyen ailedir. cidden çok yazık..