bugün

2010 - 2014 arasındakı sezonları kapsayan turkcell super lıg yayın hakkının fıyatı... dıgıturk kazandı ıhaleyı verdı bu parayı...

allah belanızı versın mı denır ne denır bılemedım... yazık denır, gunah denır... yuh denır herhalde...

aclık sınırı kac tl haberınız var mı sızın?
karamehmet ve ortağına az önce giren kazığın , dolar cinsinden değeri.
2010-2014 arasında türk futbo liginin bir senelik değeri. 4 senelik değeri değil yani. 4 seneden hesaplayınca 1 milyar 280 milyon dolar yapıyor.

not: 2014 yılına kadar her sene bu para artacaktır. atıyorum, 2010'da 321 milyon dolar dağıtılacak. 2011 yılında ise 325-330 milyon dağıtılacak vb.
dıgıturk kullanıcılarından çıkarılacak kazıktır.
hepsinin biz digitürk kullanıcılarından çıkartılacağı meblağ. herhalde 100 tl'nin üzerine çıkar spor pakedi.
(bkz: i)
gözümde onyüzbinmilyar dolardan farkı yoktur. ikisi de bana uzaktır.
ağaç maddesinden yapılmış kağıt parçacıklarından oluşan cisimlerin biraraya gelmesiyle oluşturdukları kuram.
1 milyon asgari ücretli bir araya gelse, 1 ayda masaya koyabilecekleri paradır. büyük değildir.

(bkz: ne diyorum lan ben)
karamehmet'in "3-2-1 aldım!" dercesine şak diye bastığı para.
galatasaray'a 40 milyon dolar gibi bir para girdisi demek olan rakam.
o para var ya o para ilaç gibi gelir sağlam bir transfere.*
reklamlardan 40 trilyon kazanan kanallar için hiç bir şeydir bu para.
süper lig yayın hakkının 2010-2014 yılları için fiyatı. bu paranın digitürk kullanıcılarına gireceği aşikar. yakında maçı tv'den izlemek stadyumda izlemekten daha pahalı olursa saşırmam.
güncel Önemli Başlıklar