bugün

Bu saç modelinin yakıştığı beyler her haliyle yakışıklıdır.
sabahları saçlarını düzeltmek için zahmete girmezsin harikadır.
Bunu yalnizca yuzu guzel olan yakisikli erkekler yaptirsin,zira digerleri psikopat katillere benziyor.
Üç numara sakalı beraberinde getirirse sıkıcı olur.
uzun gür bir sakalla güzel görünen..
saç sevmediğimden ve sinüzit sebepli sürekli kullandığım tarz.
bir keresinde 3'e yakın kesmiştim. Sabah okula gittiğimde bütün okul bana bakıp mikime benzemişsin demişti.
hala tam olarak yaptıramadığım saç şekli. şöyle ki bundan 2 hafta önce berbere gidip 3 numara dedim 1 sene öncesine kadar omuza kadar gelen uzun saçım vardı ama bu berber bunu bilmiyor tabi. 3 numara dediğim berber "bak emin misin? 3 numara ne kadar kısa sen biliyor musun?" diye kurtlandırdı. sonra bak bu 9 numara dedi makineyle üzerinden geçti baktım 9 numara zaten yeterinde kısaymış tamam bu kalsın dedim ama yanlar 3 numara tabi.

kısaca yanlarda hemen hemen herkes için çok yakışan ama üstlerde herkese yakışmayan saç stili.
On numara saç. Şekil verme derdi yok sabah kalk güne hazırsın. Öyle şugar.
kis ayinda yaptigim hatadir. kafam usuyor.
Hic unutmam lise 1 bitmiş 2 gecmisiim simdiye kadar 2 sevgilim olmuş kezbanlardir. sonra sıkıldım saçımi 3e vurdum gözlüğü çıkardım .o yaz sarışın uzun boylu mavi gözlü kizla çıktım model olacak kizzz ha blvay ben onun... o zamandan beri güzel kızlarla çıkarım kendimi buldum amk.
yaklaşık yarım saattir sahip olduğum saç modeli, efil efil geziyorum gözüm alışamadı ama daha. aynaya falan denk gelince "bu kim amk" oluyorum.
asker için en rahat saç modelidir.
Çocukluğumun kabusudur.
bir 4 sene önce çok modaydı azalarak bitmeye başladı. saçları dökmekte olduğum için sağlık açısından kullanılması faydalı olabilecek saç modelidir.
çocukların saçi gür çıkar derler bi dene bakalım. Sonuçları paylaş.
Sabahleyin 10 15 dakika kadar zaman tasarrufu sağlayan saç stilidir.
Saç yapma derdinden kurtaran saç modelidir.
lisedeyken sıfır kestirince matematik hocam çok kızardı. koca okulda benden başka da yoktu kırık. ben aldırmaz yine devam tabi.
Küçük bir kız çocuğu iken yıllarca bana yapılan zulmün adıdır. Fakat faydasını gördüm mü evet üç kişiye yetecek kadar saçım var şuan.
bana her nedense herkes tarafından yakıştırılırken kendimi o halde hiç yakışıklı bulmuyorum.. ikilemde kaldığım saç kesim modelidir.
5 kasım 2013 ten itibaren ara ara sahip olduğum ve bir türlü uzamayan saç modelidir.
Yakıştığı erkeğin muhteşem derecede yakışıklı olduğuna kanıt getiren saçtır.
kafan yamuk sa gitmeyen model.
gereksiz, üşengeç erkek stili. ha keleşiyorsa ok da saçınız varsa uzatın tatlımlar ne o öyle bunalıma girmiş gibi.