bugün

Yakışmasi için yüz güzelliği gereklidir.
Bir aydır berber koltuğuna oturup tam yapacakken beni vazgeçiren saç.
3 numaralı ağızlık ile kesilir.

Fakat çevrede ki arkadaşlara nasıl olmuş diye sorulduğunda 10 numara olmuş cevabı verilir.
favorimdir, kullandığımdır, kafamın büyük olması gerekçesiyle arkadaşlarımında yakıştığını söylediği (heralde yüzüme karşı götüm gibi demezler amk) saç modelidir. yakışıp yakışmadığı umrumda değil, saçlarım kesilirken mutlu oluyorum lan, rahatlıyorum kime ne.
benim gibi patates kafalara tavsiye etmem.
kafa şeklin de müsaitse (bkz: 10 numara 5 yıldız)
yaz aylarında yapılması gereken uygulama.
bazı erkeklere yakışan kısa saç stili.
Bir erkeğe en fazla yakışan saç şeklidir. Yalnız kafaya dikkat. O kafa ne büyük ne küçük olmalı.
hala en cok ingilizlere yakışan saç tipi.
Bir ara çok modaydı, kızların beğendiğini bilen erkek sürüsü 3 numara saç ve sakal bırakarak, bir akım yaratmıştı, 2010 - 2013 seneleri arasında. Oysa ki bir akıllı erkek de çıkıp demedi ki, beni seven böyle sevsin kalbimi, aklımı sevsin.
her saça yapılmayan genelde çok sık saçı olanlara yakışan saç şekli. ayrıca askerler genelde 3 numara yapar yakışsa da yakışmasa da.
Kızlar bayıliyomuş bu saça. Ben hariç.
bir ara kestirmiştim uzadı. iyi ki uzamış. üşür mü bi insan yazın havası sıcakken?
Bir adam bu saçla yakışıklıysa her türlü yakışıklıdır.
çocukluk dönemlerinin kabusu, olgunluk döneminin vazgeçilmezi ve faydaları saymakla bitmeyen saç kesim tarzıdır.

1- saçlarınızın dökülmesini durdurur, daha sık ve güçlü görünmesini sağlar.
2- saç kurutma makineleri saçların yıpranmasına, dökülmesine yol açar. saç kurutma makinelerinden sizi kurtarır, doğal kurutma işinizi görür.
3- dağınık saçlardan sizi kurtarır.
4- tarak ile ilgili her türlü sıkıntı sizden çok uzaktır.
5- kafa yapınız uyumlu olduğu taktirde, yakışıklı görünmenizi sağlar.
sadece, yakışıklı olan erkeğe giden kesim. ve çok seksi, erkeksi. yani adamda zaten gider varsa, bu saçla katlanıyor, artıyor, bir şey oluyor işte.

diğerleri saç uzatsın.
her daim saçımdır.. erkeğe en çok yakışan saç modellerinden biridir.
kafa şekliyle doğru orantılı değişen saç stilidir.
Her zaman beğenerek kullandığım saç stilidir. Akarı yok kokarı yok.
bir türlü cesaret edemediğim saç modeli.
ilkokulda çocuk olduğum için ve kız işleri olmadığında dolayı babamın sürekli bana kestirttiği saç modeli. Bu yaz dönemi de 3 numara kestirmiştim ve inanılmaz rahat bir kafaya sahiptim. erkeklere bir kere denemeleri tavsiye edilir. Saçın daha sağlam çıkmasını sağlar.
en güzeli. hatta berbere bile gitmezsin arkaları için birinden yardım alsan yeter.

adama hafif otoriter ciddi bi surat verir.
şampuan tüketimi azalır.
yaşlıysan genç gençsen olgun görünürsün.

ha kafan biçimsizse yapma abicim. top gibi olmalı kafan.
simdiye kadar bulunmadıgım durum.
Yakısanı var yakısmayanı var bide omuzlara kadar uzatmayı deneyin...
iyi saçdır.

benim 3 arkadaşlar, çok cix duruyo, amerikan filmlerinde hapse girip herkesi döven mahkum gibiyim. ama o kadar qüçLü DiiLim Hani Ayıqqs?...