bugün

entry'ler (31)

avruparail

sömestr turlarından yeni geldim, çok eğlendim diyebilirim.

yakında yazacağım deneyimlerimi.

bestami köse

facebook hesabından da görüleceği üzere cevresinde cirkin kiz bulunmayan ama onlara o gözle bakmayan bir karaktere sahip delikanlı admin, adminimiz. interrail'e hatun düşürmeye giden über abaza türk erkeklerinin, tanınan popüler rakiplerine attığı boktan öteye gitmeyen iddalara maruz kalmış felsefik gezgin.
bugün twitter hesabından star gazetesiyle interrail üzerine roportaj yaptığını duyurmuş sahip çıkılması gereken içimizden biri. bestoo başgaaaaaaannnn!!

sözlükçülerin tek kelime ile geçmişi

geçiniz bu işleri.

hamile kalmak

bünyeme verilen en ilginç güç.

sözlük yazarlarının canını sıkan şeyler

ayağıma batan deniz kestanesi.

gezmeye gidip de otobüste yer bekleyen yaşlı kadın

gözlerine bakar. ve der ki.
-evladım bir yer versen, bacaklarım tutmuyor inan.
ayyyyh!

3 numara saç

hala en cok ingilizlere yakışan saç tipi.

saçının yanı kısa önü uzun bıyıklı erkek

son zamanların karizmatik erkekleri. genelde bakımlı olur bu tipler.

metroların olmazsa olmazları

kitap okuyan kızıl saçlı kız.

bestami köse

kendisi hakkında söyleyebileceğim o kadar çok şey var ama kendisini hiç görmedim. kimdir necidir ne yer ne içer hiç bir bilgim yok evet evet kendisi hakkında çok şey söyleyebilirim.

dünyanın en yardımsever insanlarının başında gelir. türkiye'de interrail'i tek başına geliştirmiştir. yıllardır interrail araştıran bir insanım bestami köse ve bestami köseden sonra interrail diye birşey vardır. sizin tüm korkularınızı yenmenize yardımcı olur. gezi boyunca bu kadar insana nasıl yetişiyor anlamıyorum. aklınıza takılan binlerce soruyu iki kelimeyle yok edebilecek beceriktedir bu adam. grubu ve goygoycu tayfasıyla beraber bir problem varsa ekibi sizden daha paniktir. hiç tanımadığınız onlarcası sizin için sorunu çözer. - italyada trende gözaltına alınan arkadaşlarını google translate aracılığıyla hapisten çıkarmışlıkları vardır-
sürekli bir gezi halindeler. takip etmekten zorlanıyorsunuz. 24 saat ayakta olduğunu düşünüyorum asla çevrimdışıyken görmedim kendisini. gruptaki paylaşımlarını gördükçe sabaha kadar övmekten usanmayacağım kişilik. umarım yaptıkları karşısında insanlardan teşekkür alıyordur. ben çok teşekkür ederim güzel kalpli değeri bilinesi sırdaş.

(bkz: interrail türkiye)

kate upton un önlenemez yükselişi

kusursuz meme kusursuz vücutta bulunmuş.

2014 brezilya dünya kupası gol kralı tahminleri

neymar olsun, saçlarını 3 numara yapsın!

akrep burcu

uzak durulması gereken itici burç insanları. iyisini görmedim.

üşüyen sevgiliyi sarılarak ısıtmak

ellerini nefesinle ısıtmak denenmesi gereken romantik hareket.

yerde para bulan insanın ilk sözleri

-bunla ne içerim be!
bira, sigara.
-teşekkürler

spor salonuna giden kadının asıl amacı

mastürbasyon yaparken hayal ettiği erkeği görmeye gider.

türbandan memurluktan atılana sınavsız memurluk

siyasete alet olan insanların tekrar siyasete alet olarak haklarının iade edilmesi.

erzurum kızları

gözleri çirkin olan kızlardır. vücut hatları mankenlere taş çıkartır. (bkz: kendimden biliyorum)

ahmet kural

sesi ve oyunculuğu güzel nadir insanlardandır.

fikret kızılok

siyah sülfün halkalanmış
örülmeyi örülmeyi...

özlenen, sesi huzur veren sanatçı.