bugün

entry'ler (30)

arka arkaya dinlenecek şarkılar

Yüzyüzeyken Konuşuruz - Ölmemişiz.

2015 yılından beklentiler

çok kötü geçmemesi. valla bak, çok üzmesin yeter.

kilo vermek isteyenlere verilebilecek tavsiyeler

yemeyin.

ruj yemek

dudak giysisini parçalamak gibi.

yüzyüzeyken konuşuruz

huzuru satın alıp içime yerleştirivermiş şarkıların sahibi. aslında neyini sevdiğimi de bilmiyorum dinlediğim saatin, ruh halimin etkisi de olabilir ama mutlu etti. iyi iyi dinleyin.

su isteyen babaya siktir git kendin al demek

babadan saglam bir sopa yememis olmanın kanıtıdır. yoksa nerde öyle arapta beyaz göt?

eski sevgiliye söylemek istenen şeyler

kocaman hüzünlerimin ve kocaman kahkahalarımın sahibi! ebedi dostum ve sevgilim! bilir misin ki ben senden sonra düş oldum.

3 numara saç

sadece, yakışıklı olan erkeğe giden kesim. ve çok seksi, erkeksi. yani adamda zaten gider varsa, bu saçla katlanıyor, artıyor, bir şey oluyor işte.

diğerleri saç uzatsın.

miyop olmanın verdiği eziklik

bir dükkana girdiğinizde numaralı güneş gözlüğünü çıkartıp normal gözlükleri takmak.

ellen degeneres

lezbiyen olmasi erkek milletinin en buyuk kayiplarindan olan super cekici hatun, "cinsiyetini degistir bugun nikahi basiyom" dese "tez yetissin nester, narkoz markoz istemez, bak hala duruyorlar, oyle aptal aptal bakmali degil, elleri dezenfekte etmeli, aman demekteyim, amani bilir misiniz?" dedirtecek komik insan.

uzun boylu kız

kisa boylu erkeklerin korkulu ruyası.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

+ ne okuyorsun?
- sanat yönetimi.
+ ne olacaksin? sanat yönetmeni mi? yani sanati mi yöneteceksin? ne oluyo yani o bölümde?

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

çok şekersin arkadaşım benim.

renkli pantolon giyen erkek

siyah beyaz pantolon giyenler tarafından yadırganır.

mutluluk

mutsuz olmama hali.

regl

"bi daha doğarsam erkek olcam!" dedirten fizyolojik bi olay.

tavuk döner 1 25 tl

orijinali taukdöne efeim büyron olan haykırış, imgelem, devinim.

çayı şekersiz içen insan

"şekersiz içmeye alışınca bir daha şekerliden tad alamıyorsun.." diye de ekler kendileri. ancak şuana kadar yanında bisküvi, kurabiye vs. yoksa ya da sizi içtiğiniz çaydan daha çok meşgul edecek hoş bi sohbet eşlik etmiyorsa o çaya, içmesi gerçekten zor..

akıllara durgunluk veren apaçi konseri

tişörtü yazılı arkadaş her seferinde mikrofonu kıracakmış gibi yapıp beni beklenti içine sokmuştur.

dünyanın en güzel hissi

sen ona bakarsın ve o sana çoktan bakıyordur.