bugün

sözde 'Ermeni Soykırımını Anma Günü' dür.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda olan biteni, tüm ayrıntılarıyla okuyabileceğiniz gazetelerin üstünde yazan tarihtir.
lost un geri dönüş vakti.
büyük akademisyen erol güngör'ün ölüm yıldönümü.
ermenilerin elebaşlarının tutuklandığı gündür. ancak ermeniler bu olayı kendilerine yediremeyip unutmadıkları gibi, bir de sözde bir soykırım adı altında andıkları gündür..
türkiye'nin resmi tarihine göre ermeni çetelerinin elebaşlarının tutuklandığı günün yıldönümüdür. halbuki bu asılsız bir iddiadır. bundan 94 yıl önce bugün "vatana ihanet" suçlamasıyla 235 ermeni aydın (evet, aralarında rahipler, avukatlar, öğretmenler, milletvekilleri vs. var) tutuklanmıştır ve bunlar da istanbul'dan ankara ve mudshur'a sürgüne gönderilmişlerdir. işte o tutuklananların listesini burada bulabilirsiniz:

http://en.wikipedia.org/w...e_Ottoman_capital_in_1915
böylesi trajik bir gün anısına hepimizin odamızın bir köşesinde haksızlığa uğramış mazlumlar için bir mum yakması gerekir. ben yapacağım, insanlık adına...
paranoyak ve psikopat ermenilerin hala kendilrini 1915 senesinde gördükleri, her sene bu tarihte abd başkanı'nın kapısına dayanıp "işte de o kelimeyi de" diye yalvardıkları gündür.

ulan aradan kaç sene geçmiş, o seneler savaş yılları idi, hadi sizden birileri öldü, ulan bizden hiç kimse ölmedi mi, sizin atalarınız saldırmadı mı?

bir tutturmuşlar o kelime de o kelime, ulan aradan kaç yıl geçmiş, sen bugünü yaşa, gelişmeye bak, ilerlemeye bak, geçmişte her ülkenin kayıpları oldu, onlara ağlayacağına çocukların torunların gelecekleri için çalış.

şöyle erivan merkezli 8.0 şiddetinde de deprem olmuyor ki, o zaman görürler büyük felaket i, mübareklerin ülkesi deprem bölgesi değil ki mübarek, bir kere ermenistan merkezli deprem duymadım, ama yüce allah'tan umudumu da kesmiyorum, deprem olmasa bile şöyle akıllarını başlarına getirecek bir felaketi hakediyorlar.
1915 yılında ermeni tehcirinin yapıldığı gün ve aydır. bu olaydan sonra ermeniler tarafından ermeni soykırımı iddiaları ortaya atılmıştır.
cumhurbaşkanı ve başbakanın koltuğuna oturan çocuğun gerçek hayatına geri döndüğü gündür.
ulubatlı souness'ın devasa galatasaray bayrağını fenerbahçe stadının ortasına dikip gönülleri şaha kaldırdığı gün. sene 1996...

(bkz: 24 nisan 1996 fenerbahce galatasaray maci)
google'da gideon sundback'in anıldığı gündür.
fermuarın bulunduğu gün.*
rusların eflak ve boğdan'a girerek 93 harbinin resmen başlattığı gündür.
"her şeyin en doğrusunu bilen eşsiz insanlarımızın 'resmi tarih yalancıdır, ermeniler masumdur' tellallığı yapma günü".
tatil midir acep denen gün.
ilkogretim okullari (4+4) icin tatil olan gundur.
Bir soykırımın inkar edilen tarihidir. http://blog.radikal.com.t...ykirimiortak-acimiz-20365
soykırımı anma günüdür.
23 Nisan dan bir gün sonrasıdır.
hristiyan ortadoks mezhep kardeşliği adı altında rusya destekli doğuanadoluda, hristiyan din kardeşiliği adı altında güneyde adana civarlarında fransız destekli yapılan isyan sonucu gebertilen ermenileri ananların günüdür. radikal'in verdiği linkteki yazıda osmanlının desteği ile isyan ettiklerini okuyunca bu kadarda sallamak olmaz dedim. orospu çocukluğunun alemi yok.
ölümler karşılıklı olmuştur. ülkemizdeki eurovizyon'da 12 puan veren gizli ermenicilere inanaceğınıza gidin işin aslını doğuanadoludaki halktan dinleyin gerçiği anlatsınlar.
barış sürecinin bir uluslararası proje olduğunun tescillendiği gündür. her yıl koparılan "soykırım" yaygaralarının bu sene koparılmamış olması bunun göstergesidir. her sene amerikan senatosuna sunulan önerge nedense bu sene sunulmamıştı. ayrıca fer yıl ağzımız açık abd başkanı soykırım dedi mi demedi mi diye beklerken bu sene tık yok...
istanbul'daki 3 bin komitacı, ermeni partizanın içeriye atılma tarihidir. bu tarih her sene soykırım başlangıcı olarak kabul edilir ermenici ve onlara methiyeler düzen kanı bozuklarca.
açık oylama işine başladığım tarih.

(bkz: 24 nisan 2015)
Geleneksel ermeni zırlama günü.