Uefa Avrupa ligi play-off ikinci maçı...

Perşembe...

Başarılar ..
Daha avantajlı olması beklenen ilk maça göre galatasaray’ ın zorlanabileceği maç. içeride iyi bir skor almalıyız, net olmalı.
ilk maç berabere biter büyük ihtimal. ikinci maçta 3-1 kazanırız ama kolay olmayacak.
Ben beraberlige raziyim , hayvan gibi kosuyolar.
galatasaray' ın istanbul' da 3-2 kazandığı maçın rövanş maçı.
sparta prag ilk maçta ayağa garanti oynadı, ya göbekten ya kanatlardan tek topla adam kaçırdı hatta bu arada nelsson' u attıran bir ani çıkış yaptı, attığı goller ve girdiği pozisyonlarda hem yerden hem havadan etkili olduğunu gösterdi.
bir kere yerimizi kaybetmeyip iyi adam markajı yaptıkça izin verelim top çevirsinler, öne çıksınlar. barış alper yılmaz ve köhn' ü ileride tutup onlar gibi ani ve dikine çıkarsak ilk maçtaki durum tersine dönebilir, eksik de kalabilir, gol de yiyebilirler. mümkün oldukça alan açığı vermeyip tempoyu düşürmek gerekiyor. böyle yaparsak sinirlenecekler.
işimiz zor olacak ama en az 2-3 kontratakta etkili geleceğiz. bunları değerlendirirsek hem avantajımız artar hem sparta prag küser. başarılar galatasaray !

not: preciado, birmancevic, karabec: bu adamlara sakız gibi yapışmak gerekiyor. etkili olmalarının önüne geçilmelidir.
galatasaray'ın deplasmanda zorlanacağı maç.
kaleci vuruşunu defans yapıyor çok saçma bir taktik.

galatasaray golü yer.
abdülkerimin önde baskısı yüzünden golü yedik.
Malum camiaya ilk boru döşendi. Tr hakemleri olmayınca, rakip takımlarda geseli eski topçular olup hatır şikesi yapmayınca ve yatan anadolu takımları olmayınca ilk 15 dakika bedavadan 2-0 olmuyor tabi her zaman. Beter olun.
adı belli olmayan takımdan 6 yiyenler burda ağlamasın burası ağlama duvarı değildir.
Aslanim abdulkerim..bu arada biz savunma yapamiyoz amk. Saldirin bari..
Baya baya harici ve dahili bedbahtlar var.
şimdi galatasaray gol yese de azıcık entry girsem düşmanlık yapsam diye bekliyorlar.
iyi mücadele edip ataklar yaptığımız ve son vuruşta biraz ağır kaldığımız maç. ben daha temkinli oynamamızı bekliyordum ama resmen yenmek için oynuyoruz. çok sevindim. bir de hakem sparta praglı futbolcuların faullerine çok müsamaha gösterirken bize çok rahat sarı kart çıkardı. barış' ın pozisyonu da penaltı olabilir. olmasa da frikikti ve tehlikeli bir yerdeydi. yine de gurur duyduk ilk yarıdan, devamını bekliyoruz.
Prag boruyu döşedi yine. Yukarıda ampır ampır konuşan bi velet vardı. Geberin beter olun. Siktiler mi?? Bi de 10 kişisiniz. Tr hakemleri olmayınca buraya kadar a.kodumun takımı seni. K.hpeler.
yetişin cimbomu bomluyolar...
Ohhhhh ziktiler mi?? Noldu lan sesiniz çıkmıyor?? Uefa kupası hayali kuruyordunuz bu sene bi de ahahahaha? Yapraklar sizi. Aldınız mı 3’ün 1’ini?
La oğlum bi' git be! Sanane cincon'u kimin gondiklediğinden! Yapma! Başka takımların maçına yorum yapmamalısın. Seninki yorum değil, ayıp bu yaptığın. Ayrıca "lan" değil "la" diyorum. Tinki binki, dipsi, lala, po... işte onun "la" sı...
Kardeşim onlar pkklılarla fb maç yapsa pkklıları destekler. Bunlar beter olsun hâlâ neyin lafını yapıyorsunuz. Gebersinler beter olsunlar.
Kahpeler derken? Ağzının yayını sikerim sizin amina koyduklarim siktirin gidin şuradan adamın asabini bozmayın.
Orospu çocuklarına bak.
Bu ne kin yahu bende Fenerbahçe liyim ama ülkemizi temsil eden bir takım var. inşallah kazanırlar..
Kahpeyi Takıma diyoruz amk taraftara değil. Benim akrabalardan gsli olanlar da var, abartmayın.

Konuya gelirsek, nasıl soktular 4 tane? Zahahaha.
Amk yarrak kafalisi çeklerden fazla sevindi.. siktir git toto kupasindan 5 yiyen takimina agla.
başta bir karış suratla oynayıp takımı sabote eden kaan ayhan, sonrasında da kerem topkaybıoğlu'nu inatla ilk 11'de oynatan okan buruk yüzünden gs'nin avrupadan elendiği karşılama.
Sanli sparta prag'imizin borulari dosedigi mac olmustur. Swh.