bugün

Kazanmaktan başka bir şey düşünülmemesi gereken maçtır. Bu gruptan sonuncu çıkmamız çok kötü bir tablo sergilememize sebebiyet verir. Ayrıca uefa kupasına gidip orada biraz puan toplaması lazımdır Galatasaray'ın gerek türk futbolunun geleceği için, gerek kendi geleceği için.
chaban delmas satadında oynanacak, futbol severleri yine ekran başına kilitleyecek, galatasarayımızın mutlak kazanması gereken maç. maçın hakemi; vladimir hrinak.
galatasaray' ın 4-5-1 oynadığı takdirde kazanma ihtimalinin yüksek olduğu maçtır. ilic' in tek forvet ümit karan' ın arkasında oynaması ve kontratak futbolunun tercih edilmesi durumunda galatasaray istediğini alacaktır. grupta henüz golü olmayan bordeaux' un galatasaray' a gol atması zordur.
galatasaray'ın eric gerets'e rağmen galibiyet arayacaği maç.

(bkz: cihan haspolatlı nın sol bek oynaması)
iddaa da galatasaraya 3.75 veren maç. 2.90 lık beraberlik hiç fena değil deyip beraberliğe oynamayı düşündüren maç olmuştur.
(bkz: sözlüğün iddaa bayisine dönmesi)
galatasaray'ın mutlak kazanması gereken şampiyonlar ligi grup maçı.

galatasaray'ın sahaya

Monragon
Tolga
Cihan
Song
Sabri
Arda
Ayhan
inamoto
Hasan Şaş
sasa iliç
hakan şükür(kral)

muhtemel 11'i ile çıkacağı maçtır.
galatasarayımızın alnının akıyla bordeaux u devireceği maçtır. nicelerini devirmiştir, hele ki bir fransız markasını hayda hayda devirecektir.
(bkz: her zaman her yerde en büyük cimbom)
(bkz: ultraslan heryerde)
sasa ilic'ten gol ya da goller beklediğim karşılaşma..
ayrıca bahis siteleri gs'nin cifte sansına 1.9 oran veriyor bence kacırılmaması gereken bir oran hatta beraberlikte iadeye 2.75 vermişler, denemeye değer..
galatasarayımızın bu seneki avrupa macerasına yön verecek karşılaşmadır. bu seneki her avrupa maçından sonra diğer maçı izlemicem derim ama gene de yürek dayanmaz, galatasaray sevgisi bir başkadır. umarım bugün alnımızın akıyla ordan döneriz.
evinde puan alamayan bordeaux ile deplasmanda puanı olmayan galatasaray ın fransa da karsı karsıya gelecegi mactır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.