bugün

(bkz: önümüzdeki maçlara bakacağız)
galatasaraylıların bu sefer olacak deyipde hayali hüsrana uğradığı, öyleki f5'den 6 yediği maçtan bile daha çok koyan maç.
geretsin 3-0 yenikken oyundan hakan şükürü çıkarıp mehmet topalı, hasan şaşı çıkarıp ergün penbeyi soktuğu maçtır.

(bkz: gerets bizimle taşşak geçiyor)
'olsundur nolacaktır galatasaray nasıl olsa uefa ve super kupayı kaldırmıştır gerisi hikayedir gelecek hiç önemli değildir biz 2000 yılında tarih yazdık artık bu saatten sonra hiç bir şey yapmasak bile bir asır bu başarıya yatarız gelecek gelecek mi umrumuzda değil klübün borcumu var yahu ne olacak uefa kupasını kaldırdık' düşüncesindeki galatasaraylıların daha bir çok örneklerini göreceği maçlardan sadece bir tanesi.*
bu sene sadece galatasaray,ın deil bütün türk takımlarının hüsrana uğrattığı maçlardan bir tanesi daha.
takımlarımızın avrupa kupası maçlarında aldığı her yenilgide antrenörlerinin suçlanması, camianın büyüklüğünü anlayamamış olmalarından dolayı aymazlık içinde görülmeleri kabak tadı vermeye başlamıştır artık. sanki bordo karşısına real madrid ayarında bir takım çıkarmış gerets de, böyle yetenekeli bir kadroyu iyi oynatamamış. kumaş bu, türk futbolunun son dönemdeki kalitesi belli, temposu belli. uzun süreden beri şampiyonlar liginde ya da uefa kupasında üst tura çıkan neredeyse yok gibi, üst tura çıkmaktan geçtim sıradan takımları bile yenemiyorlar, öyleyse niye mucize bekleniyor. antrenör olarak ali gitse veli gelse ne olacak. hiç birşey de olmadı nitekim. bu yüzden antrenörleri günah keçisi yapmanın alemi yok.
cihan haspolatlı 'nın bordeaux lehine oynadığı müthiş oyunuyla kaybedilen maç.ulan bi kalas diksek oraya adamlar arada çarparda engellenir ama sen kalas bile olamazsın.
galatasaray'ın 3 gol yiyerek atlattığı maç. adamlar biraz daha saldırsa 7-1 falan bitebilirdi. galatasaray'ı mahalle takımınına çevirme yolunda hızla ilerleyen bu yönetim istifa etmedikçe değil avrupa'da, türkiye'de bile başarı beklemek hayal olur.
(bkz: never be alone)
Galatasaray'ın mevcut ekonomik yapısı dolayısıyla gerçekleşmiş olağan skordur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.