bugün

"neler kaçırmışım lan. "dememe sebebiyet veren karşılaşma. keşke bıraksaydım şu projeyi falan da izleseydim. bırakın arkadaşlar türk futbolu bu yöneticilerle bir adım ilerlemez. fener de yarın yenilir, galatasaray ı yener her şey düzelir. 15 hafta geçmiş lig başlayalı, hala zaman istiyor ya bu adamlar, pes doğrusu. galatasaray lı arkadaşlara geçmiş olsun diyorum, en azından biraz da olsa bizim geçen seneki durumumuzu anlamışsınızdır herhalde. tekrar geçmiş olsun.
arda nın zidane ın varisi olduğunu gösterdiği maçtır. halbuki göğüse atacağına vur burnuna, göster türklüğünü.
yıllar sonra ilk defa sonunu izlemek istemeyip bıraktığım gs maçı
galatasaray'ın follofoş olduğu karşılaşmadır. erik gerets yine saçmalamış, cihan-inamato ikilisiyle başlamış sonra takım yeniyormuş gibi iliç' i çıkarıp mağlubiyetin baş kahramanı olmuştur.
galatasaray'ın üç kaptanının * * * sırayla kaptanlık yaptıkları maç. bu arada junichi inamoto'nun galatasaray formasıyla gol attığı ilk maç.
ŞU SAATTEN SONRA ŞANS DiLEMEKTEN BAŞKA YAPACAK BiRŞEYiMiZ OLMAYAN KARŞILAŞMA, TÜM GALATASARAYLI ARKADAŞLARA GEÇMiŞ OLSUN.
(#614155)
hakkaten şov yapmıştır. worldlike ın içine doğmuş demek.*
bu sene şampiyonlar liginde hiç gol atamamış bordeaux'un**, gol yağdırıp, şeytanın bacağını kırdığı maçtır.
galatasaray'ı desteklemekten artık yorulduğum maçtır. yeter, bu başarılara alışmış bünye bu kadar dayanabilmektedir. bir süre ara vermek lazım tabi.
canaydın ve saz arkadaşlarının, galatasaray spor kulubü'ne verdikleri zararın en taze örneği. bu futbolcular bir şeyi protesto ediyorlar, bu kadar çok geri ve yan pas yapılmaz. bir huzursuzluk kesin var.
arda'nın zidane a özenmesi sonucu kırmızı kart gördüğü maç. yeni nesile kötü örnek olmuş zidane abimiz.
galatasaray'ın grup sonunculuğunu garantilediği maç.
grubunda hiç gol atamayan bordeaux'dan 3 gol birden yemeyi başarmışlardır.

yar saçların lüle lüle cimbom sana güle güle.
bu gece barda gönlüm hovarda çalsın sazlar oy.........
bir galatasaraylı olarak belirtmek isterim ki; üçün birini aldığımız maçtır. buradan emeği geçen herkese yazıklar olsun demekten başka şey bulamıyorum.
fatih terim gibi dahi bir hoca çıkıp gelmedikçe Galatasaray'ın artık avrupa'da öldüğünü kabul etmemiz gerektiğini düşündüğüm maçtır.Yeter artık diye isyan edesim vardır,eric gerets manyağı gitsin,başa para babası bir başkan geçsin *** ve kadro yenilensindir,bu takım böyle gitmezdir...
türk futbolunun avrupadaki içler acısı halini belgeleyen bir maçtır malesef.
skoru yorumlayanlar için üzücü, futbolu yorumlayabilenler için sevindirici maçtır. maçı yönetmekle ve tarafsız kalmakla yükümlü hakemin bordeaux' un 12. adamı olarak sahanın her yerine yetiştiği maçtır. yüreğiyle oynayan galatasaraylı futbolcuların, yenilseler bile alınlarından öpüldüğü maçtır.
(bkz: ve galatasaray çeyrek finalde)
cihan, sabri, hasan şaş, inamoto gibi insanlara hala galatasaray gibi bir takımda nası gözyumulabiliyor anlayamadığım maçtır. artık yeter bu adamlardan taraftarın çektiği, hepside ömür törpüsü oldular.
(bkz: türk futbolu)
(bkz: nereye koşuyor)
cihan ve tolga nın iğrenç ötesi oynadığı ama hasan şaş ın sağ bacağının sol bacağına çalım atmaktan başka birşey yapmadığı artık yeter bu hasan ın galatasaray da yeri olmadığının belli olduğu karşılaşma.
(bkz: yeter artık hasan şaş git bu takımdan)
(bkz: galatasaray da hasan şaşı istemiyoruz)
cihan haspolatlı, arda turan gibi futbolcumsularla olacak iş olmadığını gösteren, belkide futbol hayatı boyunca bu kadar boş alanı bulan hakan şükür'e orta kesmeyi bilmiyen galatasaray'lı futbolcular tarafından gol pozisyonu yaratılmaması nedeniyle, galatasaray'ımızın 3-1 kaybettigi şampiyonlar ligi grup maçı.

not: inamoto gerçek yerinde oynatıldıgında neler yapabilecegini gösterdigi maç.
bordeaux: 3 - 1 :galatasaray

seklinde biten mac.
galatasaraylı olarak iğrendiğim, etmediğim kadar küfür ettiğim karşılaşmadır.
içimden geçen herşeyi şuraya yazıyla dökmek istedim affınıza sığınarak;

evet efendim geçmiş yılları hatırlıyorum saat 16.00 da stada girip 6 saat soğukta titreyerek beklediğim şampiyonlar ligi maçlarını hatırlıyorum , chelsea maçını da bilbao maçını da hatırlıyorum. futbolun galatasaray ın yaşamımıza etki ettiği yıllardı diye düşünüyor insan ama evet efendim etki eden aşkmış bir futbolseverin takımına duyduğı aşk. öyle şampiyonlar liginde çok büyük başarılar da görmemişti bu bünye o zamanlar ama takımına hayranlığı vardı ne bir futbolcusuna kötü söz söyler ne de söylettirirdi ama olmuyor efendim artık bünye bu kadar garip duyguları içinde barındıramıyor. futbolun sarı kırmızı renkle oynanından zevk alamıyor acı veriyor bu futbol. acı veriyor senede tonlarca paralar kazanıp istediği gibi oynayan beceriksiz futbolcuların bu takıma yaptığı her olumsuz hareket. acı veriyor bu takıma kendisinden daha bağlı taraftara karşı çıkıp yüzsüzce konuşan başkan müsveddesinin konuştuğu ve göründüğü her an. acı veriyor kayserisporda uğur uçarı izlerken ferhat öztorun u izleyemezken cihan haspolatlıyı sabri sarıoğlunu galatasaray takımının 11 ine yerleştiren gerets in psv den puan dilenmesi. daha fazla vefa gösteremiyor bu taraftar yıllardır kendisini kandıran bu arsız futbolculara, puro yakıp maç izleme görevinden başka bir boktan anlamayan yöneticilere, takımla beraber uçmak için sami yendeki koltuğundan olmamak için galatasaray ın başarılı olduğunu iddia eden medya maymunlarına. işte efendim garip bir taraftarın sessizce ve muhtemelen de uzun olduğundan dolayı pek de okunmayacak sözleri. bize ekran başında sarfedecek düzgün bir türkçe kelime bıraktırmayan ve zannımca bu bu hevessizliğin müsebbibleri gerets ve yanındakilere,canaydın ve onu başkan yapan yönetime ,futbolcu olarak sorumlu gördüğüm hakan şükür , sabrı sarıoğlu,cihan haspolatlı,ayhan akman,hasan şaş,bugün oynamasa da içimde kalmasın orhan ak a bugün bu maçta en çok kullandığım cümle öbeğini armağan ediyorum: .mına koyim böyle futbola,böyle zihniyete böyle acizliğe.
yönetim tarafından gerets'in çaylak yapılması gereken maç.
ayrıca cihan haspolatlı silik olsun.
Gerets'in sucu olmayan maç. Sen adamcağınız dediği transferleri, geçiştirmek için inamoto ve carrusca gibi isimlerle yaparsan, olacağı budur. Ne yani cok mu ümitliydiniz takımdan !