bugün

vazgeçemediğim parfümüm,
gardenya,turunçgil yaprakları, zencefil, biber, sandal ağacı, amber ve misk kokuları bulunuyormuş içerisinde. abantta sahil turunu hatırlattı bu tarif bana.
mıknatıslı kapağı ile kokusundan çok şişesinin hayran bırakığı ve italyan tasarımcı coralina herrera' nın yarattığı parfüm.
tanıdığım kız kısmısının yarısından fazlasının üzerinde çok büyük etkisi olan lanetli parfüm. gencecik kızların çok fena duygularıyla oynamakta olduğundan dolayı üretimi durdurulmalı, mevcutlar piyasadan toplatılmalıdır.
kokusu her yerde iz bırakan ikinci mükemmel erkek parfümü. *
taptığım parfüm markasıdır. kokusu bayanları 356472749 kilometre öteden etkileyebilir güzel bir izlenim bırakır. bir alan bir daha başka parfüm markası nedir bilmez. özellikle şişesinin şekli bacakları ve kafası olmayan bir erkektir* dikkati çeker. eski çağlardan kalan antikalara benzer. her yönüyle mükemmel.
bir kere kullandığınızda vazgeçmenin zor olduğu parfüm.
bu koku bana daima limon kolonyasını hatırlatır.kilolu ve çok terleyen arkadaşlar bu kokuyu kullanmasın.koku felaket bir hal alıyor.
(bkz: oksijen)
212 adını new york'un alan kodundan aldığını düşündüren muhteşem parfümdür***. en güzel 3-5 erkek parfümünden biridir.
// işte budur dedirten.açık olanını aldıgınızdada işte bu dedirtmeyen sexi parfum. 1no dur.
kullanmaya başlayalı çok olmayan fakat; evet artık kokum bu dedirten harika parfüm.
yeni nesil maskülen erkek kokusu.
dünyanin en etkileyici parfümü. henüz sevmeyen disiye rastlamadim.
çok pahalı lan 1 kere aldım ikinciyi alamadım . en iyi cakmasini nerde bulabilirim yardımcı olun bana
Almak istediğim muhteşem parfüm ama pahalı be 200 lira 150 ml si. Öğrenci adamız sonuçta alamayız.
ilk defa bu gün kullanmaya başlayacağım parfümdür.
dayımın TAV'da çalıştığı dönemde sürekli testerlarını getirdiği, beleş olduğu dönemde kıymetini bilemediğim güzel koku.
Açılışı sert, orta notası hafif bir bahar parfümüdür.