bugün

Hayırlara vesile olsun.
Girdik de nooldu şimdi?
Yedi dk once girdigimiz yildir. Herkese mutluluk getirsin. Yeni yılın kutlu olsun sözlük. Sizi seviyorum.
Bu yılın huzurlu,mutlu,sevgi dolu,sağlıklı günleri sizin olsun.

Mutlu yıllar
2015 gibi göz kırpıp açana kadar geçecektir.
Fazla büyütmemek gerek.
Umarım hayırlı olur.
Hiç dilek dilemedim zaten kimden dileyeceğim, bi beklentim yok.
sadece bi' hüzün çöktü..
hoş gelmiş yıldır , umarım herkesin hayalleri gerçek olur.
silahların küflendiği bir yıl dileği ile...
az önce girmiş bulunduğum yıl. bi öncekinden bi farkı yok şu ana kadar. herkes 10 dan geriye saydı falan 0 olunca baktık bi zikim yok dağıldık. evdeyim şu an.
adana'da bulunmam hasebiyle 2016 yok hükmünde.Yaşasın 2017.
Artık şehit haberi gelmemesini dilediğim yıldır. Ayrıca işsizlere iş,eşi olmayanlara hayırlı eş, öğrenci arkadaşlara bol bol başarılar ve son olarak ayrılıkların son bulmasını da diliyorum.
Hiçbir şeyin değişmeyeceği yıldır.
Tv de 2000 e beş yıl kaldı reklamları daha dün gibiyken az önce girdiğimiz yeni takvim yılı. Sayıdan ibaret.
Akıllı telefonsuz, bilgisayarsız, işsiz, ameliyatlı {sondalıyım) ve sefil ve parasız girdiğim yıl.
hiçbir beklentim yok. kocaman bir beklentisizlik demek benim için. müslüm baba dinler, sözlüğe yazarım. ya da çok ekstrem bi durum olursa ki olabilir kanada ya giderim.
benim yılım olmasını dilediğim sene. girişi sade ama güzel oldu bence. sade olmasi kötü olduğu anlamına gelmiyo, kaldı ki istediğim gibi oldu zaten. mutlu ve müsterihim herşeye rağmen *
Bu da ne ara geldiyse.
saydık bitti hadi dağılalım hoşgeldin insafsız.
Biz evde otururken yeni Zelanda'nın ve Avustralya nın hatta Rusya'nın bizden önce 2016 ya girdiğini görmek ben de ulan niye kasıyoruz ki bak işte adamlar bizden önce girdi duygusu oluşturdu. Dubai'de otelde yangın haberlerini izlerken aralara serpiştirilen bu tip 2016 ya girişler aslında olayın bildiğin coğrafi konumla ilgili olsa da ülke bazında kıskançlık yaratması da sacmalık ama öyle oldu.
2015'den iyi geçeceğini düşündüğüm yıldır.

tek sayılara karşı bi antipatim var nedense böyle bir totem içinde sürüklenip gidiyorum bu hayatta.
Ygs ye gireceğim, liseyi bitirecegim, sevmediğim insanları hayatımdan çıkaracağım, bir yazı kitap okumakla geçireceğim, boş insanları boş vereceğim bir yıl olacak 2016.
2016 emperyalist haydutların, parababalarının, emekçi düşmanı hükümetlerin ve partilerin, savaşları, halklar arasında düşmanlığı körükleyenlerin kabusu olsun. 2016 ezilenlerin mücadeleleriyle anılan, tarihe geçen bir yıl olsun. 21. yüzyıl, dünya devrimci hareketinin yeni bir yükselişinin yüzyılı olacak.
Yaşasın sınıf savaşı!
YGS adlı imtihana gireceğim, sene-yi mübarekedir inşaallah.
henüz tütün kullanmadığım yıldır. muhtemelen artık kullanılmayacaktır. hakiki küba bulursam o ayrı.
Ölüme yaklaştığımızı hatırlatan, yeni rakamlardan oluşan miladi takvimin herhangi bir zamanıdır kimi için.
filmi burda bitirsinler.