Yiyen var sonuçta az bile yapıyorlar.
Enayi silkelemesidir.

pahaliligi Boykot etmeye muhalefete giden adamdan ne beklenir ki?
Toplum içinde gülüşmelere yol açar.
Adamlar hem iktidar, hem muhalefet.
Şimdiye kadar çözdüğün buysa çözemedikleri ne acaba.
Eğitim rezalet,

Ekonomi rezalet,

Sınır Artık namus değil,

Yolsuzluk rekorlara koşuyor.

Adamları desteklemeye devam ediyorlar.

Sorun bu parti değil, bu vatandaş yani…

Hala akp- mhp oy oranı %42-43.
Ak millet ittifakı seçimleri Tayyip Erdoğan'a sattıysa umarım çözüm akpdedir. Yoksa penisi tutarız. Ama öyle olmadığı aşikar.
Bunun yanında 30 yıldır muhalefet olan partiden medet ummak da aptallıktır. Bugüne kadar CHP'nin akp yi kurtarma partisi olduğunun farkına varmayanların, AKP'nin nasıl bir parti olduğunun farkına varmayan akp seçmeninden hiçbir farkı yoktur.
Bu ülkeyi kurtaracak tek kesim Atatürkçülerdir. Bu ülkeyi kurtaracak tek fikir Türkçülüktür.
Bu Kadar malo varken tabi böyle deerler kardeşim.
Evet. Sayın nebati'den çok belli oluyor çözümün kimde olduğu...
wjksnfgojengoewnnfgwe sadece gülüyorum amk. En komedi dizi film her şey ödülünü bunlara vermeleri lazım.
(bkz: güldürdün).

Swh...
Daha da kötüsü 80 sene ülkeyi amerikaya domaltanlar da çözüm bizde diyor.
20 yıl bir yeri idare ederseniz ve kendinize göre dizayn ederseniz sizden sonrakiler bu dizaynı çözene kadar üzerinden çok zaman geçer bu söylem bu minvalde doğrudur.
görsel
(img:#2274493)
bunu öğrenmedikleri müddetçe hiç bir parti bu ülkeyi düze çıkaramaz. bunun olması için milletin gerçekten bilinçlenmesi gerekir.
görsel

söylemin ciddiyeti şu görseldekinden fazla değildir. akıl ve mantık sahibi insanlara elbette..
Buna kim inanır Kadir inanır bile inanmaz ama bizim halk inanır.
akp düzeni banker bilodur. maho ağanın kim olduğu belli bilo ise türk halkıdır. her seferinde kandirılıyorlar.
o neyse de ; yılbaşından sonra rahat edeceğiz demesi de !..
iktidar yanlısı olanlar muhalefetin vaatlerine inanlara akılsız diyorlar muhalefet taraftarı olanlar da aynı şekilde hükümetin politikalarını destekleyenleri beyinsiz olarak nitelendiriyorlar. Evet her iki cenahın arasında seçmenin zeka seviyesi hakkında defacto fikir birliği var. Ben Türk milletinin zeki olduğunu düşünsem de Bu konsensusu aziz nesin in %90 ımız aptal hipotezini destekler nitelikte bu nedenle değerli buluyorum açıkçası.
evet, onlarda. mesela "rüşveti biz bitiriz" demişlerdi. doğru. yemezlerse rüşvet biter zaten.
bu durum bana gencliginde hoyratligin dibine vurupta hic düşünmediği yaşlılığı geldiginde ben eskiden soyleydim böyleydim diye ortamlarda varlik gostermeye calisan acinasi yaslilari animsatiyor.
gencliginde bir sure isler yolundaydı cunku senden öncekilerden kalan guzel bir miras vardi. onlari babalar gibi! satip suni bir ekonomik hareketlilik yarattin. bu hareketliliği de uretim yapmaya degil kendi zenginlerini yaratmaya harcadin. simdi para bitti ustelik dibe de vurdun. yaptığın sey ise eskinin goy goyundan baska birsey degil ne yazikki. ustelik bir yandan bunu yaparken diger yandan beni dunyaya ucuz is gucu diye pazarliyor yetmedi ruyasinda bile goremeyecekleri yerlere ne oldugu belirsiz milyonlarca gocmeni dolduruyorsun. işime aşima daha da otesi gelecegime ortak oluyorlar, sen birde matah birsey gibi bunu savunuyorsun. benim olani gozumun icine baka yabancilara satarken, paralari havarilerinle yerken iyiydi de simdi mi aynı gemiye bindik? ben yillarca alnimin teriyle çalışarak kazanirken, sabahin koru gecenin yarisi dur durak bilmezken hic haketmeyen insanlarda ne paralar olduguna bizzat sahitlik ettim. yillardir neredeydin ne yapardin diye sorarlar adama! simdi mi dost olduk? hayatimin icinden gectigin yetmedi birde tamir et diye senden medet umacagimi, temelsiz vaatlerine kanacagimi saniyorsan cok yaniliyorsun!
Buna inanıp şans veren de ne bileyim yani.
2003e kadar Türkiye’nin ekonomide ve insani gelişmişlik endeksinde
Afrika’nın bile gerisinde olduğu gerçeğinin değişmeyeceğini bilmesindendir.

Değil 2022 , isterse yıl 2200 olsun.
Türkiye’nin 2003e kadar s*k gibi yönetilip , hiç bir refaha sahip olmadığı gerçeği bazılarına sene 2200’de de , sene 5500’de de gireceği aşikar.
2022 Türkiye’si
2003 öncesi Türkiye’yi ters yatırıp düz düdükleyecebileceği için doğru demiş.