bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  "Taraftarı olduğu Fenerbahçe Spor Kulübü'ne, içinde yaşadığı çevreye ve topluma artı değerler sağlamak" misyonuyla türkiyenin hemen hemen bütün üniversitelerinde faaliyet gösteren,"fenerbahce nin aydınlık geleceği" düsturunden hareketle,üniversiteli fenerbahce li öğrencilerin kurduğu ve faaliyetlerinde yer aldığı,şükrü saracoğlu stadı telsim kale arkası tribününde maçlarını izlemekte olan kesinlikle diğer tribün gruplarıyla karıştırılmaması gereken faydalı bir oluşum.

  internet sitesi: http://www.1907unifeb.org
  5 -3 ... zamazingo
 2. 2.
  Üye üniversitelerin yer aldığı bayraklarıyla telsim tribününe renk katan amacı Fenerbahçe adının geçtiği her alanda desteklemek olan üniversiteli fenerbahçelilerin oluşturduğu dernek ve taraftar grubu...
  2 -2 ... lefter
 3. 3.
  tamamen universitelilerden oluşan telsim tribünü c blokunda yer alan ve maç öncesi fasıl isimli mekanda toplanıp, deplasmana gidileceğinde beraber giden düzeyli taraftar grubu. öyle ki mezun olanların çoğu avukat mühendis vb. olmalarına rağmen halen bu tribüne gelmeleri sıkı arkadaşlık bağlarının kurulduğunun göstergesi
  4 -2 ... city walk
 4. 4.
  1907 fenerbahçe derneği nin katkılarıyla kurulan üniversite öğrencilerinin oluşturduğu dernek.fenerbehçe nin aydınlık geleceği.

  http://www.1907unifeb.org
  2 ... kemalettin şentürk
 5. 5.
  2002-2003 sezonunda anlamadığım bir nedenle şükrü saraçoğlu stadında fenerbahçe taraftarlarınca küfür edilmiş üniversiteli fenerbahçeliler..
  2 -2 ... tttddd
 6. 6.
  1907 derneginin sponsorlugunda universiteli fenerbahçelilerden olusan dernek, "universiteli fenerbahçeliler birligi"nin kisaltmasi. asil adi '1907 unifeb'tir.

  http://www.1907unifeb.org
  2 ... renovatio
 7. 7.
  grup ck ile birlikte bu sezon güzel pankartlarla.karton gösterileriyle telsim tribünü şenlendirmişlerdir.
  2 -1 ... rigor mortis
 8. 8.
  (bkz: ali koç)
  1 ... daniel tozser
 9. 9.
  10 Kasım'da mutlaka atamızı anmaya giden güzide taraftar dernegidir. Aralarında beleş unifeb poları ya da montu almaya gidenler de yok degildir. en azından geçen sene öyle idi. Tek sevdigim özellikleri çok organize olmaları ve kaliteli insanlardan kurulmuş olmalarıdır.

  Saygı duyulacak ender fenerbahçelilerin olusturdugu topluluk.
  3 -2 ... melankolik
 10. 10.
  en afilli olanı da gsülü ünifb'dir.
  3 -1 ... sksk