bugün

entry'ler (747)

sözlük yazarlarının itirafları

on aydır sözlüğe girmediğimi farkettim üzgünüm sözlük..

cemal süreya

"Hiç nefret ede ede sevdiniz mi?"

o

O, düşüncelerimi süsleyen esmer genç.. Ne zaman aklıma düşse gözlerimi kapatasım gelir, derin derin onu düşünesim.. iliklerime kadar heyecandır hissettiğim.. Uzun boylu geniş omuzlu bir gençti.. Sarıldığım an göğsüne başımın denk gelişi ve yaslayışım düşer aklıma .. Derin bir ah çekerim.. Bir de dokunuşları vardı , hiçbir erkekte olamayacağını düşündüğüm.. Dokunduğu yere ateş düşerdi sanki.. Bir de öpüşleri vardı, ondan ayrı kaldığımda düşünüp kendimden geçtiğim.. Ses tonu vardı bir de , içime işleyen etkide.. Öyle romantik bir genç vardı işte.. imkansıza emanetti.

aklımın odaları

4 ay sonra bugün acil kapısından ilk kez girdim. o koku, o sesler , o ortam başımı döndürdü resmen. her şeyi yeniden yaşadım.. hastanelerden artık nefret ediyormuşum onu farkettim.

maltese

bu da minik maltese. 1.5 aylık..

http://galeri.uludagsozluk.com/r/maltese-298060/

güzel yemek yapan erkek

nadir bulunur erkektir.

bir gün içinde ne oldu diye yüz bin kişinin sormasından daral geldi.

sözlük yazarlarından aforizmalar

çok dedikleriniz bile azalabiliyor..

çok ısınan laptop

eski model bir laptop ise ısınsa bile bir şeycik olmayan pc dir. sesi soluğu çıkmaz zehir gibi de çalışır.

sosyal yumurcak

çok özlenen arkadaş..

panthera

güleç yüzlü olduğunu düşündüğüm yazar.

erkeklerin aşkı kadınlar kadar önemsememesi

aşık olmayan önemsemez sadece.

ben bu yazıyı sana yazdım

ben her şeyde seninle eğlenemiyorsam, sen mutluluğuna beni katmıyorsan sen benim sevdiğim insan olamazsın..

sami nin twitter da attığı twitleri saatlerce tekrar tekrar okuyum kahkahalara boğuluyorum.. Hayır niye tekrar tekrar, niye takılı kalıyorum anlamadım ki.Sanki yazmış bana 2bin küsür twit. Bi gariplik seziyorum kendimde ama hadi hayırlısı.. Ama çok komik değil mi? Adam bildiğin düz.aklıma geldi yine bak ..

meyve suyunun pipetini ısırmak

resmen zevk.

insanoğlu değişken yaratıklar vesselam.. Uzun sùre bana çekici gelen şeyler artık itici geliyor.. Kesinlikle bu kez benden kaynaklandığını düşünmüyorum sözlük.. Kendime güvenim geri geldi sanki.. Bunu hissediyorum..

okan bayülgen

adam cool..

ekşi sözlük okuyup uludağ sözlük te yazmak

özgür genç. noolmuş,, hayır nolmuş yani. yapar yapar.

ben bu yazıyı sana yazdım

sen olmaktan çıkıyorsun.. daha doğrusu bendeki sen..

geç atılan mesaja hemen cevap veren salak

onu düşünen kaç kişi var ? bu kadarına ben bile takılmıyorum yapmayın gençler..