bugün

15 temmuz gazisi cumali ibin'dir.
görsel

Biliyorsunuz 15 temmuz darbe girişiminden sonra pek çok yardım kampanyası düzenlenmiş ve bu kampanyalarda halktan para toplanmıştı.
Bu paraların toplanma amacı 15 temmuz gazilerine ve şehit ailelerine yardım etmekti.
Lakin toplanan bu paralar şehit aileleri ve gazilere verilmemiş, dağıtılmamış hala.

bu gazimiz de bunun akibetini soruyor.
"bu paralar ne olacak? dağıtılmayacak mı" diye soruyor.

gazi'nin tweetinin linki.

Güya vakıf kurtulacakmış bu paralarla.
Hah tamam işte vakıf kurulur o vakfin başkanlığına da akp li yiyici bir kişi oturtulur, vakfın itibarı için bir sürü makam aracı alınır, şehit aileleri ve gazilerimiz de mağdur olmaya devam eder.

Daha bunlar iyi günlerimiz.
Ben kısa bir zaman zarfında şöyle bir cevap bekliyorum asrın liderimizden;
(bkz: senin oğlun da tankın önüne yatmasaydı)
attaya gitti.
yakın zamanda cumhurbaşkanına hakaret, fetö mensubu olmak vs gibi suçlamalarla ifadesi alınacak gazidir.

siz faşizmi ne tür bir şey sandınız yarram? herkese değecek o mızrağın ucu herkese...

tuğralı doblosuyla bangır bangır dombra çalarak reiss diye kuduran esnafa da, 15 temmuz'da gazi olana'da, sabah akşam köşelerinden ak parti, rte güzellemesi yapan yalaka gazetecilere de vs herkese değecek.
Keşke gazi Ünvanı bu kadar kolay dağıtılmasa...

adam resmen diyor ki patron biz görevi yaptık maaşları hala yatırmiyon, vatan sevgisi, gazilik falan karın doyurmuyor hele şu maaşları yatır, gaziyiz ayağına itibar gördük bu yaştan sonra illa para istetme bize açıktan... maymun olmayalım elaleme.

siz daha para isteyen güneydoğu gazisi gördünüz mü?
suriyeli kardeşlerimize gitti, eleştiren vatan hainidir.
O gece devlet için değil rant için dışarı çıkan ve bunun primini her fırsatta yapan sözde gazidir.
15 temmuz heykel/anıtları yabıldı. ılköğretim okullarina afiş kitap bok püsür bi sürü sey yapıldı dagitildi. 15 temmuz seminerleri toplantıları yapıldığı.

bedava mı yapıldı gazi kardeşim!

rte için canını ortaya koyuyor ama, parasını alamayınca çamura yatıyor, bak sen gaziye!
hani sıkıyorlardı vatan millet diye nooldu?
O da icten ice biliyor sana ne dese diyecek bir seyi yok ama iste kul korkusu yuzunden sesi ancak serzenise yetiyor.

Bu serzenis aslinda hukumetin 15 Temmuz`a da gercek bakisini gosterir. Akustik olarak kulaga iyi geliyor yaralilara gazi demek hem de amaclarina hizmet ediyor fakat gazi kisiye karsi olan yukumlulugunu yerine getirecegi zaman ortada yok.
Gazi dediğin küffara bayrak açana derler köprüde milletin anakuzusu askeri linç etmeye koşana değil. .
çocukluk zamanlarında 5 parmak ile yapılan "bu tutmuşşş bu pişirmişşşş bu yemişşş" şeklinde devam eden tekerlemeyi hiç duymamış gazimizdir. gerçi bu mevzuda o "bu yemişşşş" denilen parmakta malum şahsın bütün ailesi, damatlar, cengiz falan derken yüzlerce kişi oturuyor. bu gazi ve diğerlerimiz de en sondaki "hani bana hani banaaa" diyen parmak oluyoruz tabi..
yahu tankların egzoz borularına tshirt sokarken dönemin başbakanına mı sordunuz??
15 temmuz gecesi atm ye koşanların doluştuğu başlık.

iyi de, o yazının bir gaziye ait olduğunu nasıl ispatlayacak sınız? Toplanmış paraların dağıtılmadığını nasıl ortaya koyacak sınız?

Ayrıca, bir kişi böyle yaptı diye diğer gazileri neden suçluyor sunuz?

Vallahi dostlar! Yukardaki yazıların çoğunu okudum.

15 temmuz darbesinin engellenmesi fetöcüler den çok kemalistler e koymuş gibi görünüyor. isterseniz siz de bir göz atın! Nedir lan bu tankların altında ezilenlerden alamadığınız?
Bunu yazan kişi umarım yalandan gazı olmuştur. Eğer öyleyse çok gülerim. Hani yalandan bacağını, kolunu ve. Sakatlanıp darbe gazisi maaşı alan tayfalardan. Şimdi avucunu yalıyordur.
Tarkan şarkısı hüüüp ü hatırlatan gazimiz.

(bkz: hüüüp diye içine çek beni)
bir üst sürümü akp mitingine gidip parasını alamayan ve türk bayrağını çöpe atan elemandır.
ne ala memleket, iki sürünmeyle gazi olunmaz. şöyle kıçına bir iki kurşun yiyerek üzerine gelen bazukaları bebek kucaklar gibi kucaklayacak, seyid onbaşının taşıdığı 250 kiloluk top mermisinin en az 50 kilosunu 8-10 metre taşıyacaksın ki gören gazi sansın sizi. yok öyle beleşten gazi olmak.
itibardan tasarruf olmaz.

yazlık saray oldu.
atı alan üsküdar'ı geçti niyazi!
zavallı muhalefetin kovaladığı işlere bak hele .

rezilsiniz rezil . başka bir şey değilsiniz . olamıyorsunuz çünkü . yapacak bi şey yok .
hahahahaahahahah ne kapak koymusum ama . pis muhalefet faşistlerine itina ile muhalefet olunur .

itina ile .

muhalefete muhalefet olunmaz diye bir kanunda yok ohh kebab .
Bu gazimizin soyle bir videosu bulunmaktadir.

https://www.youtube.com/watch?v=EczngTl5IAo