bugün

gerçekleşeceği kehanetinde bulunduğum uefa kupası finali. elano, kewell, keita, arda, baros, neill gibi oyuncuları tam kadro görebileceğimiz maç olacaktır. kupa kaptan arda turan'ın ellerinde havaya kalkacaktır.
bitmedi bunu alana bir de galatasaray barcelona süper kupa maçı hediye. *
(bkz: hayal kurmanın tadına doyulmaz zevki)
(bkz: sakin ol şampiyon) * * *
akıllara 5 mayıs 2010 galatasaray bursaspor maçı nı hatırlatan maç. hani şu türkiye kupası finali var ya*.
(bkz: tesadüfün böylesi) *

düzeltme: allah'ına kadar da gitmiştir.
20 Mayıs 2009 Uefa kupası finali'nde istanbul'da şükrü saraçoğlu stadı'na metrobüslerle gelirken lastiği patlayıp havası sönenlerin yeni umududur... Neyse susun biraz eğlensinler. Sonra daşşaanı geçmek güzel oluyor.

(bkz: tesadüfen geliyoruz içten içe çıldırın)

görsel

(bkz: gelmeyen ibnedir)

görsel

Edit: Yazdım sonra okudum. Aha da bu da üstteki entaarinin kapağı olsun.

Edit-2: Silmeseydin lan ne güzel bilmeden yerleştirmiştim rögarı...
gerçekleşirse akabinde olacakları tahmin edilebilmek zor değil;

aziz; uefa kupası yine tesadüfen alınmıştıv.

1 hafta sonra;

aziz; istifa ediyovum.

febe taraftarı; taraftarız biz ederiz cefa büyük başkan bizi bırakma

aziz; tamam etmiyovum. (bunlavı yine uyuttuk)

akabinde;

fenerium'larda aziz başkan bebekleri sizleri bekliyor. Ayrıca 6 kasım'a özel yeni tişörtler basıldı.

ve mutlu son.
akıllara bayrampaşalı sefa nın one munite galatasaray bestesini getiren hayali maç. zira bu maçın hayalini kuranlarla kadıköy de uefa finali hayali kuranlar aynı kitleye mensuptur.

dinlemeye değer;

http://video.google.com/v...ocid=-6072847077320209240#
"neden olmasın" maçıdır.

17 mayıs 2000 akşamında sevince boğulan milyonlarca türk'ün arasında yüzü gözü göt şeklini almış yine milyonlarca ağlak taraftar müsveddesi gördük. şimdi çıkıp hala bok atıyorlar ya onlar ve milliyetçilikten de dem vuruyorlar ya, ulan nefret bile edemiyorum artık!
(bkz: 2009 2010 uefa kupasi sampiyonu galatasaray)
(bkz: 2008 2009 uefa sampiyonu galatasaray)
(bkz: 2007 2008 uefa kupasi sampiyonu galatasaray)
*

alın lan bir de bu var tabi; (bkz: 2010 dunya kupasi sampiyonu fenerbahce) * *
olma olasılığı düşük bir maçtır. şu nedenlerle:

1) galatasaray 1-1'le 2. maç için avantaj sağlasa da hala turu getirecek futbolu sahaya yansıtabilmiş değil.

2) liverpool, ilk maçta romen unirea urziceni'yi evinde zorlanarak 1-0 yenebildi ve turu geçmesi garanti değil.

3) diyelim ki galatasaray turu geçti. karşısına everton-sporting lizbon eşleşmesi galibiyle oynayacak *. onu da geçtiğinde karşısına juventus, rubin kazan gibi güçlü bir ekiple oynama olasılığı yüksek.

4) fenerbahçe lille'i elerse * karşısına ya liverpool yada unirea urziceni çıkacak. liverpool bu sene kötü, unirea nerdeyse ilk avrupa macerasında şampiyonlar liginde 2. tura çıkıyordu stutgart'a yenilmeseydi. ayrıca fenerbahçe 2 sene önce o sene final oynayan chelsea'yı elinden kaçırmıştı.

son olarak bu başlıklı avrupa ligi finalini hayal edenlere

(bkz: hele bir soluklan yegenim)
gün itibarıyla, sanki kendi takımları tur atlamışçasına fenerbahçe nin elenmesi üzerinden kendilerini tatmin edenlerin nedense akıllarına gelmeyen öngörüdür.

ah o kupa arda ya ne yakışacaktı ; (#7320486)

allah nasip edey di man of the match bile belliydi;(#7321157)

doğru, birilerini acıttı ama; (#7321211)

ama neden olmasın ki;(#7321248)
dün itibari ile daha önümüzdeki 5 yıl olmayacağını anladığımız maçtır.
oynanmayacak olan maç.

ayrıca götüyle düşünen insanların varlığını görmeme vesile olan tahmin. o değil de fenerbahçe nasıl eledi lille'i?

sorsan bizim iddiamız yoktu zaten derler. öyle de yüzsüz bunlar.
futbolun içinde sakatlık ve formsuzluk olaylarında bi haber olan arkadaşların hayal ettikleri maç.

(bkz: seneye artık)
ardanın elinde kupa değil de sinem kobalın saçları olur ancak diye düşündüren zırva .
ne maçı, daha dün elenmedik mi mal gibi, gazozuna oynarlar gibilerden düşüncelere garkeden rivayettir. görünen o ki rivayetin sahibinin de dün gece 90 dakika değil, tastamam 180 dakika bir yanı açıkta kalmış vaziyette uyuyakalmış olabileceğini düşündürtmüştür.

bizim topçu tayfasında bu fışkıran zeka varken, rivayet olunan tarihte, güzide kulüplerimiz; fenerbahçe siirt köy hizmetleri ile karşılaşır, cimbom da mersin idman yurdu ile. buldular ya garibanı; üçer beşer çekerler her ikisi de, avrupa avrupa duy sesimizi diye bağırır tribünler...

avrupa söze gelir, cevap verir:

- hacı ne oldu, gelemediniz hala???

mişel çaykovski'den gelsin o halde...

(bkz: bekledim de gelmedin)

düt düt edüt: bir türlü düzelmeyen imla hatalarının düzeltilmesi girişimi.
güzel bir rüya.sonra kalktım yataktan biri bana geel geel diye işaret ediyordu. sanırım o forlan'dı.