bugün

(bkz: 21 aralık 2012)

(bkz: ve şimdi ayarlar)
(bkz: 12 12 2012)
maya takvimininin sonundan 9 gün öncesi. yaratıklar falan insan avına çıkmış, ordular da sokaklarda yaratık avlıyor gibi görüntülerin gözükebileceği gün. bir de ekşi sözlük için son günler.
ilk başta maya takviminin bitişi 05.05.2000 olduğu söylenmişti şimdide 12.12.2012 olduğu söyleniyor bazılarına göre 19.19.2019 olduğu söylenmekte.kısaca (bkz: mayalar bizimle taşşak geçiyor)
(bkz: 12 12 12)
09.09.09, 10.10.10, 11.11.11 gibi tarihlerde evlenme hayalleri kuran sabah şekeri kıvamındaki çiftlerin son şansı olacak tarih. haydi bakalım sabah şekerleri, elinizi biraz çabuk tutun.

dikkat ettiysen marduk'a değmedim bile.
show haberde saat tam 12.12'de evlenen kişilerin konuşmalarına ve mutluluklarına canlı yayında şahit olacağımız gün. şaşmaz.
(bkz: dünya bingöllüler günü)
boş geçmeyecek gündür.
çünkü 9 gün sonra malum gün var.
(bkz: 12 12 12) ve (bkz: 12 12 2012) de ki entrylerin buraya taşınması gerekir.
(bkz: 12 12 12) olayının son temsilcisi gün. Bir daha böyle uyumlu günler göremeyeceğiz. Ha belki 1000 yıl sonra 3010 da falan tekrar olur ama o zamana bizim mezarımız bile çürür orası ayrı...
Bir çok düğünün olacağı tarih. Nikah memurlarının yoğun çalışacağı bir gün.
hande yener'in kraliçe adlı albümünü çıkaracağı tarih.
bütün platformlarda paylaşılacak ve suyu çıkarılacak hadisedir.
13 13 13 olmayacağı için pek değerli bir gündür. evet.
bana doğum günümden 1 gün once olması dışında hiç bir şey ifade etmeyen gündür.
herhangi bir şeyin olmayacağı, oldukça normal bir gündür.
balıkesire yağmurla girmiştir.
değer verdiğim birinin doğum günü. sanki aramam lazımmış gibi geliyor. ararsam gelişmeler olabilir, aramazsam iş ilelebet yatar.
ergenler gibi saat 12 12 yi bekleyeyim en iyisi. nasılsa bir şey çıkar, unutur giderim.
12.12.2012 demek benim 22 yasına girmiş olmam demek. Ee fena değilmiş.
doğum gunumdur.hic de oyle getirisi olan bir durum degil.bosuna heveslenmeyin.dogum gunum olduda ne oldu? Aynı sıradanlık devam etmekte.
bir daha 100 yıl sonra tekrarlanacak olması, 1000 aydan daha hayırlı kadir gecesinden önemli olduğu anlamına gelmeyen tarih.
21 12 2012 ile rakamsal değeri aynıdır

1+2+1+2+2+0+1+2 = 11

21 12 2012 = 11

illimunaticilerin en sevdiği rakam.
bir çok insanın sırf tarihsel uyumundan ötürü birlikte olmak veya evlenmek için beklediği aslında 21 aralık kadar boş olan bir tarih.

ama benim için öyle değil. çünkü bugün amuda kalkarak uyucam ve bir taraftan da dişlerimi fırçalayıp şarkı söylücem. evet bunu yapıcam .
''Uludağ üniversitesi itiraf ediyor'' partisinin düzenlenme tarihidir.