bugün

Besiktasin farkli kazanmasi gereken mac.
beşiktaş' ın 3 puan almasını bütün galatasaraylıların gönülden dilediği maç. bu filmi arena' da koparmak istiyoruz küçük şikeciler. 4 maç daha dayanın.
beşiktaşımızın 23 nisan çocuklarından emaneti alacağı maçtır. saldır beşiktaşım.
oturup son ses açıp başlamasını beklediğim maçımız.
coşku muhteşem.
şampiyonluk aşkına.durma kartalım.
eğer bu maçı hakem yüzünden kaybedersek artık bütün beşiktaşlı kardeşlerimi ülke çapında isyana davet ediyorum.
antep vuracaktır!
JOSE SOSAAAAAAAAAAAA 1-0 .
tam da beklediğimiz gibi, beşiktaş taraftarı önce "pasolige hayır boykot" dedi, sonra da tribünleri tıklım tıklım doldurmaya başladı.
yarış kızıştırılırken beşiktaş'ın puan kaybedeceği karşılaşma.
beşiktaşın farklı kazanacağı maç.
sosa ne goldü lan
7. dakikada sosa nın freekick ten attığı golle beşiktaşın 1 0 öne geçtiği maç.
jose sosaaaaaa. ne gomdu be adamim. dk 8 1-0.
beşiktaşın kalesine bizim mahalleden günay var, terzinin oğlu onu koymuşlar galiba. inşallah galatasaray maçında da o oynar.
sosaaaa dakika 6 .
ilk fırsatta acımadı.
Sosa hafta boyu frikik çalışmış. Buna söylemişler sen kaleyi tuttur kaleci hareket etmeyecek diye denilen gibi de oldu.
Olcayin yerinde olsam bu maca ozel toreyi sopalardim.
net penaltıyı vermedi hakem.
BESIKTAS MACIN BASINDA KOYUNCA RENKLILER SON DK YA KADAR KOLTUKTA OTURURZ DIYE DUSNUYORDU HERALDE.
GEL GEL KUCAGIMIZ BOS. OTUR.
gaziantep'in demba camara'yı nerden bulduğunu merak ettirmiş maç.

adamın futbolla falan alakası yok, sırf hava.
biraz önce demba ba'nın ceza sahası içinde kendini attığı karşılaşma. bazı tinerci şerefsizler neden ona da emek hırsızı demiyor acaba? çok ilginç. belki de ikiyüzlü şerefsizler oldukları içindir.
günay kalede çok kötü yer tutuyor.kaleye gelen herhangi bir şut gol olabilir.
kırmızı kart çıkacak maçtır.
42. dakikada chibuike nin attığı golle 1 1 berabere olan maç.
takımımı bildiğimden golü atınca fazla sevinemediğim maç.

hep demişimdir Beşiktaş kendi ayağına sıkmazsa şampiyon olur diye ama demek de istemiyorum... hayırlısı.