bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    turkcell adlı kazıkçı telekominikasyon şirketinin tarife ve kampanya destek hattı.
    6 -1 ... rivne
  2. 2.
    (bkz: bel fıtığı) *
    7 ... nasil guzel yazmisim lan di mi
  3. 3.
    532 (bkz: kısa yol)
    1 ... iremga
  4. 4.
    vicdansız turkcell'in destek hattı numarası. ama sprey boyayla bir gecekondu üzerine yazdığın zaman;

(bkz: salça çekilir)
    (bkz: adaklık kurban bulunur)
    2 ... kolormatik amca
  5. 5.
    dün cevapsız çağrıyı gördüğüm de kim lan bu dediğim ve şuan turkcell olduğunu öğrendiğim numara.
    2 ... vivaldi
  6. 6.
    geçen hafta beni aramış fakat ben de cevap vermemiştim. sonradan öğrendim ki turkcell'in destek hattı numarasıymış. beş dakika önce gene aradı, gene cevap vermedim. hiç cevap vermeyeceğim bu numaraya. zaten beni başka kimse aramaz ki, ya turkcell ya vodafon. ben ne şanssız, ben ne bahtsız bir insanım.
    6 -1 ... oylesessizuzaktanbirsevdaydi
  7. 7.
    yaklaşık iki sene önce kendilerinden kaçarak vodafone'a sığınmama rağmen peşimi bırakmayarak bugün beni aramış olan numara. hayır içip içip akıllarına mı geliyorum ki hala beni arıyorlar anlamadım ki. bırak lan peşimi turkcell.
    6 ... profesyonel fizik ogrencisi
  8. 8.
    bir kaç gündür çaldırıp kapatan numara. dürksel li değilim.
    1 ... keepx
  9. 9.
    turkcell'in numarasıymış. yüzüne kapattım ibnelerin.
    1 ... murdistik
  10. 10.
    birinin yüzüne kapatamayanlar kapatabilsin diye türkselin aradığı, merhaba diye kulağınıza bağıran kadının sesinin duyulduğu aramanın yapıldığı numaradır. neyse ki kurtuldum artık.
    1 ... mobidik