1. 1.
  kaygısızlardaki kültigin rolünü oynayan yetenekli kişilik. hostes kaygısız'a aşıktır. onunla evlenmek ister.
  18 -3 ... zall
 2. 2.
  kanal 7 gibi çok kötü bir kanalda harika ötesi bir program yapan güzel insan...
  12 ... yastivirseba
 3. 3.
  eskiden kadın programı yapıyordu. neyse ki şimdi kendine daha uygun bir program yapıyor, anadolu'yu geziyor. gerçi muhafazakar kesimin kanallarında *bu tür programlar var. ama şoray'ın ki daha güzel.
  8 ... denizci cakabey
 4. 4.
  puah puah nidalarıyla fedailerini döven kultigin adlı bir dizi karakteri. dizi tv de gösterildikçe eski bölümleri izlenir. bunun kardeşine de mcdonalds benzeri bi yerde çalışan eleman isimli başka bir eleman sarkmaktadır. şimdilerde kanal7 gibi bir kanalda harcanmaktadır. yazık, yazık...
  3 -3 ... impayatoy
 5. 5.
  (bkz: şoray uzun yolda)
  1 ... kurabiyecanavari
 6. 6.
  adanalıdır aynı zamanda kendisi...
  (bkz: adanalı ünlüler)
  4 ... hugo_emre
 7. 7.
  gercekten yetenekli bir oyuncudur kendisi,popüler diziler de cok saglam karakter oyunculugu yapabilecek seviyededir,mankenciklerden daha iyi prim yapacagı kesindir oyunculuk hususunda.
  3 -1 ... karpuzkabugu
 8. 8.
  seray sever gibi dangalak bir insanla aynı programda * yer almayı içine nasıl sindirdiğini anlayamadığım sempatik adam.kanal 7'nin en çok izlenen insanı.
  3 ... chilavert
 9. 9.
  gerçekten iyi bir oyuncudur. bu oyunculuğunu da soray uzun yolda adlı programda halkla sağlam bir ilişki kurarak kanıtlıyor. program da iyi kendisi de. başarılarının devamını diliyoruz.
  6 -1 ... derberker
 10. 10.
  savas ay, seray sever ve ali atif bir ile beraber studyo dort adli bir programa baslamis sunucu. star'da yayinlaniyor program. hayirli ugurlu olsun. program basit bir pisti taklidi gibi duruyor ilk bakista ama zamanla daha detayli bilgi alip sizlere iletirim.
  2 ... sivrisinek