1. 1.
    fifa icra kurulu uyesi ve uefa birinci asbaskanı
    ... alligator
  2. 2.
    türkiye futbol federasyonu eski başkanıdır. yıllardır istikrarlı bir şekilde dünya futbol örgütlerinde üst kademelerde görev alıyor. kendisi iyi bir fenerbahçelidir aynı zamanda.
    ... krmyrdsn
  3. 3.
    UEFA'nın 25-26 Ocak tarihlerinde yapacağı 31. Kongre'de Yönetim Kurulu'na seçilirse UEFA yönetiminde en fazla süre görev alan tek isim olacak kişi.
    ... sen bana bu diyemezsin
  4. 4.
    uefa yönetim kurulu'nda yapılan seçimde 52 ülkenin federasyon başkanından 37 oy olarak yeniden seçilen yönetici. bu sonuçla birlikte 16 yıldan fazla görev alarak tarihe geçti.
    ... krmyrdsn
  5. 5.
    en kıdemli uefa üyesidir.
    ... ulak
  6. 6.
    son iki maçtır türkiye'nin katledilmesine karşı hiçbir önlem almayan, başarıya ortak olmayı bilip, türkiye-hırvatistan maçına annesi hırvat bir hakemin atanmasına ses çıkartmayan üstelik skandal bir yönetim gösteren ve maçın sonucuna üzüldüğünü her hali ile belli eden söz konusu hakemin üstüne bir de ödüllendirilerek finale atanmasını da seyreden dünya futbolunun en tepedeki isimlerinden birisi. fakat değil türkiye'ye kıyak yapmak* haklarımızı bile savunamamaktadır.
    1 ... shalamar
  7. 7.
    uefa hakem atama komitesi'nde -hatta yamulmuyorsam başkanı- olmasına rağmen, hakemler üstünde en ufak etki yaratamayan adam.

yıllardır uefa asbaşkanısın be şenes erzik, bir kere de kayrılmayı geçtik hakemlerin üstünde baskı kur da en azından tarafsız yönetilsin maçlarımız... o koltukta haklarımızı en ufak derecede savunmamak için mi oturuyorsun?
    2 ... paleface
  8. 8.
    iktidar yalakası, vasıfsız insan. hırvatistan maçında hırvat asıllı hakeme görev verilmesine sesini çıkartmayacak kadar sünepedir kendisi.
    1 -1 ... haski
  9. 9.
    25 haziran 2008 almanya turkiye maci öncesinde hakem atamalarına karşı hiçbir tedbir almayan zat. soruyorum sana ey şenes; almanya portekiz maçında yapılan hakem hatalarını da mı görmedin? ulan bi gün olsun yaralı parmağa işeyin be.
    2 ... lazio
  10. 10.
    hakem atamalarına karşı hiçbir direnç göstermemesiyle alakalı olarak şenes ezik olarak anılması gereken adam.
    ... taharetmuslugu