bugün

entry'ler (327)

elon musk

bugünün Tesla'sı, eğer kendisi olmasaydı dünyanın bugünkünden 10 yıl geride olacağını düşünüyorum. gerçek bir bilim adamı, ceo, girişimci, milyarder.

türkiyede iç savaş çıkarsa kime karşı olursunuz

ülkücülere yobaz diyecek kadar kafayı yemiş kronik solculara ve siyasal, radikal, kısacası her türlü islamcıya karşı olurum.

pkk yla masaya oturan adama başkomutan demek

yunanistan ve pkk'yı, yani savaş halinde de olsan kabul ettiğin, tandığın bir devlet ile bir terör örgütünü bir tutan güruhla aynı kişilerdir.

kedilerin muhteşem canlılar olması

dünyanın en garip, en sevimli ve en meraklı canlılarıdır. gün boyu vakit izleyebileceğiniz bir hayvandır.

duyar kasmak

bir mahalle baskısıdır.

devlet bahçeli denince akla gelenler

büyük adamdır, tam bir devlet adamıdır. belki iyi bir siyasetçi değildir ama tespit ve öngörü konusunda sayılı insanlardandır.

burhanettin aktı

kendileriyle çok fazla sohbet edebilme fırsatı yakaladım. iyi adamdır.

edit: emekli oldu

sözlükte birine aşık olmak

oldukça garip.

doğuda mhp

Ümit Özdağ'ın deyimiyle mhp doğuya gider ancak iktidar partisi başbakanı bile 4000 polis eşliğinde bölgeye gidiyor. mhp doğuda provokasyona yol açmak istemiyor, örgütün emellerine alet olmak istemiyor, o yüzden doğuda herhangi bir açık hava toplantısı, konferans, miting düzenlemiyor. isterse düzenleyebileceğini diyarbakır ve tunceli mitingleri ile gördük. buna rağmen doğudaki temsilcileri hala o bölgelerde iyi işler yapmaktadır ki elazığ, erzurum, kars, ığdır, bingöl birer örnek.

gece 03 05 te ateşlenen sigara

sebepsiz gözüküp onlarca sebepten dolayı yakılmış sigaradır. gidenlere, gelmeyenlere, vedalara, borçlara, kaybetmekten bıkmaya yakılmıştır.

barat hacı

Bugün ülkü ocaklarında verdiğim eğitim seminerinin konusu olan mücahid. iman, inanç, mücadele, sabır kelimelerinin karşılığıdır rahmetli. her aklıma geldiğinde bir değişik olurum.

kürtlerin ötekileştirilmediğini iddia eden ırkçı

tarihle kafayı bozmuş bir kürt sever türk düşmanı yazarın açtığı başlıktır. son 10 senede kürt vatandaşlara karşı pozitif ayrımcılık uygulanmış olmasına rağmen devlet ve türk düşmanlığıyla sürekli sürekli sürekli kürtlerin 1990'lı yıllarda ötekileştirildiğini söylerek iyi niyeti olmadığını belli eder. kürtler kimden intikam alacak kardeş? devletten mi?

alparslan çelik

Rahmetli silah arkadaşı, yoldaşı ibrahim küçük'ün cenazesi için istanbul'da bulunan, yakın zamanda yine Suriye'ye cihad için dönecek olan hemşehrim mücahid. Burada kaçtı diye ahkam kesenler önce ilk cümleyi okusunlar, silah arkadaşının cenazesi tamlamasını anlamaya çalışsınlar. Burada adice yazanlara bir çok lafım var ama klavye başında erkek olana değmez bile o sözler. Alparslan reis kral adamdır.

solculuktan tiksinmek

kronik solculuk artık devlet düşmanlığıyla eş değerdir. hükümete muhalifliğinden dolayı bu arkadaşlar, rusya, iran, suriye hatta ve hatta ermenistan'a bile destek verebilirler. mide bulandırıcı bir güruhtur.

2 ocak 2016 kayseri ayazı

evden çıkmamama neden olan ayazdır. dün akşam vücudumun muhtelif noktalarını da hissetmememe sebep olmuştur.

ümit özdağ

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Devlet Bahçeli'den sonraki genel başkanı.

faşistlere rağmen barışın geleceğine inanmak

doğuda yaşıyorum, türk milliyetçisiyim, kimseden kaçtığımız da yok hümanist şey. doğuda kürt kızlarını kaçırıp dağda ırzına geçen ve utancından dağdan da inemeyen kızların öcünü almak boynumuzun borcudur. barış temizdir, ahlaklıdır. bu şerefsizlerle barış yapılmaz, son pkk'lı ölene kadar savaşılır.

ümit özdağ

Bugün itibariyle Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiş değerli ağabeyimiz. inşallah yakın gelecekte genel başkan olarak görürüz.

bumba patlarsa biteriz

Kendisine mesajdan sağlam küfürler ettiğim için çaylaklığa düşmeme sebep olan yazar. pişman değilim, o küfürleri sonuna kadar hak eden pkk yanlısı insan bozması.

yeni nesil ülkücüler

Ülkücü Hareket içerisinden on iki aydın ile yapılan söyleşilerden oluşan ve Ülkücüleri farklı yönleriyle ele alarak, hareketin sorunlarını eleştirel bir yaklaşımla açıklamaya çalışan kitap. Önemli bir öz eleştiri metni olan bu kitabın editörlüğünü ise ikbal Vurucu ve Fırat Kargıoğlu üstlendi.