1. 1.
    gayet zevkli bir olaydır. 3 lü performansta hatun kişisi harikalar yaratabilir. lakin dal lar sağlam olmalı.
    1 -7 ... ulumod
  2. 2.
    üniversitelerde genellikle 3.00 (4 üzerinden) ortalama neticesinde öğrenciye ana sütü gibi helal görülen uygulamadır.
    dönemlik alacağınız kredi sınırı artırılır ve istediğiniz bir bölümdende istediğiniz dersleri alabilirsiniz. böylece double yapmış olursunuz.
    4 yılda 2 diploma hiçte fena değil. ama mantıklı bölümlerde yapın olur mu.
    makine mühendisliği okurken(gerçi makine mühendisliği okurken ortalama 2.50nin üzerine çıkarsa bile mükemmel ama) gidip gıda mühendisliğinde yapmayın.
    4 ... nanagi hodere
  3. 3.
    myo* kazanmış kişilerin bilmesine gerek olmayan durumdur.
    2 -1 ... no1lives4ever
  4. 4.
    bu sene ortalamam yetmediği için seneye kalan durum. accuk daha sıksaydım kendimi okul zamanı sanırım olacaktı amaan neyse seney var olmadı seneye olmadı evli mutlu çocuklu. dur bu böyle değildi. *
    1 -3 ... jinekologkocasiolanurologkadin
  5. 5.
    Tobb Etü'de burslu öğrenciler tarafından çokça kullanılan bir uygulama. Öyle ki Uluslararası ilişkiler bölümünün derslerinde bölüm öğrencilerinden çok çift anadal öğrencilerini görmek mümkündür.

Tanım: Ortalaması 3.25 olan öğrencilerin, istediği başka bir dalda da diploma almasını sağlayan sistemdir.
    ... aprincur tigin
  6. 6.
    üniversiteye ilk başladığımda ortada sıkça duyardım "çap yapacağım" diyenleri. ulan gerizekalı elektronik mühendisliğinde neyin çapını yapacaksın diye düşünürdüm. sonradan bu adamlar zor bela bölümü bitirince gülerim hala.
    7 ... petitjoueur
  7. 7.
    kısaca çad denebilir.
    -1 ... acaibvegaraib
  8. 8.
    kısaca çap denir. çift anadal programı.
    4 ... send your love
  9. 9.
    bazı okullarda(veya hepsinde, net bir bilgim yok.) okulun uzamasına neden olur. *
    1 ... crepusculo
  10. 10.
    yandalın babası. başvurup kabul edilmek kolay, bitirmek zor lan bunu.
    2 ... yapma volkan yaa