bugün

entry'ler (525)

ya nedir bu dhpkc

Yazar burda dhkp-c yani devrimci halk kurtuluş partisi cephesinden mi bahsetmiş yada kendi yarattığı dunyasina ait bi kavram mi cozemedim.

alkollüyken yenen boklar

Giriş kattaysaniz pencerebahçeye kusmak.

ingilizce

Kolay gibi ama zor gibi de karışık bir dil. I go you go we go dan oteye gecen nadir tanıdığım var.

whatsapp son görülme zamanını gizleyen tip

Sevgilisinden korkan tiptir.

dolaylı vergi adaletsizliği

devletin katma değer vergileri ile halka uyguladığı adaletsizliktir.
Bir mala 700 lira maaş ile gecinen vatandaş ile ayda 700 lirayi kuaför une harcayan godamanlarimiz ayni vergiyi versin ki ?

sendele

Dilkeş ve hidra nın feat attığı cok iyi bir parcadir.

flexman

Bir tankurt Manas şarkısı. Neredeyse tüm verse leri flex şeklinde.

türkiyede yaşamak istemiyorum

Aklı basinda her bireyin beyninde dönen cümle. Ama mecburuz yapicak bisey yok. Ulan normalde milletin vekili milletine hizmet eder türkiyede millet vekiline hizmet ediyor. Hadi bunlari gectim neden 2,3 aptal yüzünden fenerbahçe nin van persie yi transfer ihtimali yok oluyor ?
-spoiler-
Dirk Kuyt, Fenerbahçe'nin gündeminde olan van Persie'ye hala Türkiye'ye gelmeyi düşünüyor musun diye sordu. Van Persie ise "Futbolculara silahla ateş edilen bir ülkede oynamak saçmalık olur" dedi.
-spoiler-
Lanet....

pes 15 kariyer modunda kaleci olmak

Gayet Zevkli bir aktivite. Deneyiniz.

kamu maliyesi

Kolay gibi gözüken fakat at gibi olan ders. Eğer ders sabah başlıyor ise girilmesi tavsiye edilmez.

15 30 daki derse geç kalmak

Olagandir. Bende bi zamanlar gece 11 de yatip öğlen 1 de olan dersi kacirmistim, ama 6 da uyuyup 9 da olan dersede yetistigim olmuştur.

hiç eskimeyen yalanlar

bişeyim yok.

büyük takımlar uefa yı istemiyor

avrupa ligi yerine kendi liginde üst sıraları zorlayıp şampiyonlar ligine gitmektir emelleri çünkü.

en yakındaki kitabın yazarı

orhan pamuk

tuvalet terliğinde kalan ufak su birikintisi

(bkz: kahverengi tuvalet terliği)

yorgana ilk girilen an

soğuk olanı makbuldur. yattıkça ısınırya belirli bir bölge, tarifi imkansız.

gs nin kazandığı kupada tur atlayınca sevinmek

gariptir. bir fenerbahçeli olarak galatasarayın yıllar önce kazandığı kupada 2.tura atlayınca çılgınlar gibi sevinen beşiktaşlıları görünce şaşırıyorum. biz yari finalde elendiğimizde bile ona başarı demedim.

dizi isimlerini orospu ile değiştirmek

orospu mahallesi, orospu durağı.

hümanist ayağına pkk yı koruyan türkler

(bkz: diyarbakır cezaevi)

sosyalist devrimden sonra türkiye de yapılacaklar

Öncelikle (bkz: Diyanet işleri) ni kapatmak.