bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  eger maliye okuyorsanız, bu dersi yeni veya hala aliyorsaniz bu dersi aldıgınız yer uludag universitesi sınırları icerisindeyse an itibariyle bu entry'i okumuyor olmalisiniz ki geçicek olacağınız dersin adı bu entry'nin olduğu baslik la aynı olsun.
  1 ... heidi
 2. 2.
  iktisadi ve idari bilimler fakültelerinde genellikle ikinci sınıfta okutulan derstir. devlet harcamaları, vergiler, bütçe gibi konuları içerisinde barındırır.
  ... ensemble
 3. 3.
  kamu yönetimi bölümü için önemli bir ders olmakla birlikte, hocanın hiç ders yapmaması üzerine pek bir şey bilmediğim alandır.
  ... tatlı su levregi
 4. 4.
  (bkz: public finance)
  ... sadik 2 dost 1 hayat 1 olum
 5. 5.
  (bkz: abdurrahman akdoğan)
  (bkz: ismail türk)
  (bkz: beyhan ataç)
  (bkz: özhan uluatam)
  ... pax romana
 6. 6.
  bu dış borçların maliyetini kamu'ya nasıl mal edebilirizi sorgulayan iktisat bozması bilim. yerseniz üreticide kalmış fındıkları bile yerseniz şeklinde kakalayabilirler. aman.
  -1 ... ditty
 7. 7.
  (bkz: alomaliye)
  ... el logan
 8. 8.
  11 saat sonra "bir ders nasıl anal yollardan alınır?" sorusunun yanıtını sancılı şekilde vereceğim ders.
  1 ... onurude
 9. 9.
  zevkli bir ders olmamakla beraber hocanın nasıl anlattığıda önemlidir. derste en ilgimi çeken olay ise siyasetle iç içe gitmesi oldu. güya üniversitede siyaset yokmuş! siktir lan.
  ... ucankacankelebek
 10. 10.
  an itibariyle kıçına damga basılmış büyükbaş hayvan gibi ben de kendime bir FF'i yemiş durumdayım bu dersten. seneye yine aynı dersle 2. dönemle de kamu maliyesi 2 adı altında yine aynı öküz hocayla görüşmek üzere...
  1 ... sinebiryan
kapat