bugün

entry'ler (131)

en iyi bira

bomonti ve guinness değildir.

nasadan tarihi açıklama

Olmayan açıklamadır. Böyle büyük bir asteroit 6 yıl kala değil en az 60-70 yıl önceden tespit edilir. Sadece bizim ülkenin haberinin olması daha da komik zaten. Bunlar 1999 yılında keşfedilen 2100 yılında çarpacak asteroite gönderilecek cihazın görevinin bitiş tarihini, asteroidin çarpma zamanı diye algılamışlar.

abartıldıkça abartılan balon kadın mankenler

Adriana Lima ve Megan Fox kendi ülkelerinde bile Türkiye'deki kadar ünlü değiller. Evet Miranda, Rosie Huntington'ın olduğu Dünya'da bunlar balondur fakat Kate Upton abartılmıyor zaten ve daha iyi onlardan.

pokemon isimlerini nasıl unutmadınız

Arkadaşlar en az 10 yıldır Pokémon'u izlemiyorum sanırım veya bayadır TV'de yoktu. Ama Pokemon Go çıktı herkes iyi alıştı. Çocukluğumda en sevdiğim 2. çizgi filmi ben hiç hatırlamıyorum, nasıl hatırlamayı başardınız * Yıllardır takip mi ediyordunuz yoksa sadece ben mi unuttum her şeyi ?

juno uzay aracı

Yapıldığı yıldaki maliyetine bakarsak, bizim diyanete harcadığımız parayla çok rahat bu araçtan 3 tane yapabilirdik ama ne gerek var değil mi uzayı keşfetmeye, bizim diyanet Şili'ye adam gönderip ayın ne zaman hilal olacağını bekliyor.

en son kurulan hayalin maddi değeri

65 bin dolar.

hamburger yemek

Güzel bir iştir.

zombilerle sevişince zombiye dönüşülür mü

Eğer kondomsuz ilişkiye girerseniz virüs kapma olasılığınız var fakat kondomla ilişkiye girerseniz bir şey olacağını sanmam.

kızın tamam mesajına bile yanıt verebilen erkek

Eğer gerçekten iyi anlamda mesaj atıyorsa tamam ama şuana kadar gözlemlediğim kadarıyla çok çok büyük çoğunluğu yavşama amaçlı yapıyor ve çok samimiyetsiz bir şey. Hala mesaj atması veya saçma emojiler göndermesi, iticiliktir. Bir de bazı kızlar bunları hoş buluyor. Açıkçası kız olsam ilk engelliyeceğim erkekler bunlar olurdu.

evrim teorisi

Topraktan geldiğine inanan, insanların sadece birkaç bin yıldır yaşadığını savunan, yıldızları şeytana atılan taşlar sanan, Japon'un da siyahinin de aynı atadan gelebileceğine inananlar okumadan, araştırmadan sadece kulaktan dolma bilgilerle evrim teorisine laf atıyor.

ışığı kapatınca karanlık olması

Bu sabah denedim ama karanlık olmadı.

prince

Büyük bir pop ikonu, onlarca sanatçıya ilham olmuş sanatçı. Bugün hayatını kaybetti. Huzur içinde yatsın..

her fotoğrafında sigara içen insan

Sigara içmek insanın kendi tercihidir, isterse günde 3 paket bitirsin banane ama her fotoğrafta sigarayı göstermekteki amaç nedir ? Tamam kardeşim sigara içiyorsun anladık, her fotoğrafta, her videoda göstermene gerek yok.*

atatürk olmasa şimdi imparatorluktuk

Osmanlı'yı sadece Fatih Sultan Mehmet - Kanuni döneminden sanan yazar beyanı. Bunlar sanıyor ki Osmanlı 1900'lerde tüm Dünya'ya hakimdi, ekonomik sıkıntı yoktu, ülkede sorun yoktu vb. Bilmiyorlar ki Kanuni'den sonra Osmanlı diye bir şey kalmadı. Her gün yeni bir sorun her gün biraz daha toprak kaybetti Osmanlı. Atatürk veya Atatürk gibi bir lider çıkmasaydı 1900'lerde şuan senin dilin Fransızca veya Ingilizce'ydi. Ayrıca eğer Ümmetçiysen sen, Atatürk olmasaydı şuanki dinin ya hristiyanlık ya da Işid'deki gibi bir müslümanlıktı. Atatürk Sevr antlaşması'na boyun eğen, halkı cahil bırakmayı amaç edinmiş kişilerden yönetimi alıp sana cumhuriyeti verdi. 15 yılda Osmanlı'nın son 300 yılda yapamadığı şeyi yaptı...
Önce bir araştırmayı öğrenin. Saatlerce internette trollük yapacağınıza adam gibi bir şey yapın.

kobe bryant

Çocukluğumdan beri izlediğim adam basketbolu bıraktı be. Kendine yakışanı yaparak 60 sayı attı son maçında.

semih varol

2000'den 2500 çıkaramayan genç.*

fear the walking dead

The Walking Dead güçlü bir aileyi, arkadaşları anlatıyor. Daryl, Rick bunlar her şeyin üstesinden gelebilecek insanlar. Fear The Walking Dead ise sıradan bir ailenin bu olaylardaki hikayesini anlatıyor. Klasik zombi filmlerindeki konuya benziyor böyle ama yönetmenler ve yapım şirketi farkını ortaya koyacaktır. Henüz çok dar kapsamlı olaylar oldu. Eminim bu sezon birkaç farklı şeyle TWD'den farklı olduğunu gösterecektir dizi. Hiç olmadı en azından TWD'in sezon arasını kapatıyor dizi.

mesleği sorulunca sözlükte troll diyen erkek

Oytunkaran'dır. Evet.

fear the walking dead

2. sezon dün başlamıştır. Bu sezonu 15 bölüm olacak.

özgecan aslan ın katillerinin hapiste vurulması

Ölene kadar işkence edilmeliydi.