bugün

Seven erkektir. Evlenin onunla kızlar. O benimle evlenmedi ama siz evlenin.
feci sıkıcı erkektir. kız olsam hemen nefesimi tutardım.
Gerçekten seven ve konuşmayı olabildiğince devam ettirmeye çalışan erkektir.
aynı naiflikte kız bulmasını temenni ettiğim erkektir.
"Ben kızın tamam mesajına bile yanıt vermiş adamım bana hayat zor demeyin lan" demeye hakkı olan erkektir.
mal erkektir.

edit: eksi ne için?

sen aptal gibi 2 kelime yazmaya üşenip adamı mal gibi ortada bırak. sonra da o bir tarafını yırtıp muhabbeti tekrar rayına oturtmaya çalışsın.

mal erkektir efendim.

süzme maldır.

yıkık, çaresiz, öz güven yoksunu bir aptaldır.

onun ben amk.
yerim ben onu erkeğidir.
e- sevişelim mi?
k- tamam.
gelde cevaplama.*
Kızların sevmediği erkektir. Kız seven, sevdiğini ifşa eden erkeği istemez. Kız mücadeleyi gizemi ve hergün yaşanacak farklı bir yeniliğe odaklanır.sevginin ifşası yenilgi sebebidir.

Bahse konu mesajı 33 yaşına gelip şükür sonunda evlenicek adam buldum diyen kadın sever. Gerisi traş.
Kadın erkek fark etmez allah kimseyi tamam mesajına cevap verecek duruma düşürmesin.amin.
Eğer gerçekten iyi anlamda mesaj atıyorsa tamam ama şuana kadar gözlemlediğim kadarıyla çok çok büyük çoğunluğu yavşama amaçlı yapıyor ve çok samimiyetsiz bir şey. Hala mesaj atması veya saçma emojiler göndermesi, iticiliktir. Bir de bazı kızlar bunları hoş buluyor. Açıkçası kız olsam ilk engelliyeceğim erkekler bunlar olurdu.
Kaybetme korkusunun zirve yaptığı durumdur. Aslolan tamam mesajına illa cevap atmak gerekirse ne yazılmalıdır olduğu. Çünkü o mesajı o insan mutlaka yazacak. Yanında biri varsa o telefonu onun elinden almalıdır. Büyük sevabı vardır.
Aslında piç erkektir. Şu diyaloğa bakın şimdi;

E-Sevgilim napiyon?
K-bulaşıkları yıkıyordum, mesajına yanıt vermek için bulaşık eldivenini çıkardım.
E-ahh sen ne evlenilesi bir kızsın öyle yaa.
K-teşekkürler *
E-evlenek mi?
K-tamam.
E-ama önce yataktaki performansını görmek için sevişmemiiz lazım.

(bkz: piç erkek)
Gurur ile imtihan olan erkek.
Bir süre sonra sıkacak olan erkektir.
Gerçekten kız olun erkek olun kimsenin tamam mesajına cevap vermeyin. Ne karşıdakini sıkın, ne de konuşmak için o kadar kasın.
Bi peki mesajindan sonra muhabbeti devam ettirme cabasi degildir.
Abi çok seven erkektir. Ama kız bunu anlamıyorsa yapacak bir şey yok.
Kızın her dediğine olur demesine rağmen sevilmeyen adam da denebilir.

Ama bu durumdaki kız gider mantık evliliği yapar sonrada kocasıyla yaptığı
ilk kavgada o saf sevgisiyle onu seven erkeği anar, hem de gözleri yaşlı bir şekilde anar ,
böyle olmamak için sizi sevene şans verin, kızlar...
(kıymet bilmeyen kız ahsen)
Profesyonel erkektir.
(bkz: nefes alsın yeter nerden aldığı beni ilgilendirmez) erkeğidir.
Bir ihtimal sohbeti belki uzatabilirim diye çirpinip insanin icini cız ettiren erkektir.
konuşmak isteyen erkektir.
konu bulmak için debelenip duruyordur garibim.
Yakın zamanda tekmeyi yiyecek erkektir.
cinsel dürtülerinin beynini ele geçirdiği erkektir.
döşediğiniz paragrafları mavi tık olmasın diye açmayan adamlar için yeter ki bir şeyler konuşun diye muhabbeti boş boş uzatan beyleri üzdünüz kızlar.

üzmeyin,
(bkz: yazık lan)
ben mesela cevap vermiyorum. yani cevap vermem için o kıza karşı bi şeyler hissetmem lazım.