bugün

tıpkı jet fadıl'a para kaptıranların oy verdiği parti ile aynı partidir.
bu bir tesadüf olabilir mi?
elbette olamaz.
kandırılmak bunların fıtratında var fıtratında.
kombassan'ı, endüstri holding'i, yimpaş'ı falan da unutmadık daha.
onlar da aynı partidendi.
bir de keriz feneri var tabi.

ayrıca rüyada peygamber gösteren terlik ve yanmayan kefen satın alanların da aynı partiye oy vermiş olmaları da unutulmasın.

tamam parasal konuda kandırıldınız eyvallah onu anlıyoruz.
siyasi ve dini konularda da kandırıldınız.
feto sizi kandırdı, pkk sizi kandırdı, almanya kandırdı, avrupa birliği kandırdı, esad kandırdı.
yahu ayıp be...

aldığınız nefes zarar mnskym.
chp, hdp, saadet partisi ve iyi parti'den birisidir. akp ve mhp kesinlikle olamaz.
Malum parti.
Lideri kandirilmaya en müsait partinin çomarlarıdır.
sığırlar nereye oy verirse onlarda oraya oy veriyolardır.
mühim değil. "sonuçta sen o parayı iyilik için verdin, allah gördü" falan filan derler geçiştirirler.
o parti bu parti kim olsa kaptırır. Tabi "kim olsa kaptrır" derken sanal alemi bilmeyen insanları kastediyorum. Saadet zincirini 2009 yılında duydum o yıllarda bile hassiktir çekmişliğim vardır. Yaptıkları yöntem saadet zinciri falan değil basının uydurmasıdır. Dolandırıltıktan sonra basının tepkisi " aaa saadet zinciri " bu diyor. Adamlar üretim grafiğini sanal aleme farm ville modun da dökmüş. Eşine az rastlanır bir yöntem. Tabi türkiyede az rastlanıyor. Genellikle biz sahte evrak,çek, hayali şirketle dolandırıldığımız için sanal alemden "birşey gelmez" diye atladık. tabi yaptıkları ödeme şekli saadet zincirinin benzeridir. yani ponzi sistemi... tabi bunu sisteme girdiğin an fark edemezsin. Dolandırıldğın zaman anlarsın.

Adamlar beyaz show çıkıp reklam yapıyorsa ne boyutlarda olduğunu siz düşünün.
çiftlik bank mağdurları ile anket yapılsa katılımcıların %90'ının hangi malum parti seçmeni çıkacağını hepimiz biliyoruz. 2+2=4 gibi açık bu.
valla etrafımda bir adet mhpli,bir adet ise chpli var.
yani o kadar gerizekalılarki kendi paralarını kaptırmak için ellerini açmış cemaat,tarikat birşey ne bileyim banka falan önersin diye bekliyorlar.

allah akıl fikir versin.
en azından %50'sinin hangi parti olduğunu bliyoruz.
iki kişiye denk geldim ikisi de chp'li ama bu demek değil ki akp li mhp li yoktur.
Pazarlama taktiklerine bakarsanız, açılış ya da tanıtımlarda da sıklıkla gördüğünüz şey dini duyguların sömürülmesidir.. aynı yöntemle dini duyguları sömürerek oy toplayan hangi partidir? Ve alan da hangi partidir açıktır.. konuşturmayın..
(bkz: after party)