bugün

entry'ler (28)

eski sevgilinin mesaj atması

Uğraştım senden iyisini bulamadım geri döndüm mesajıdır.

gecenin şarkısı

Burcu Tatlıses-Ay.

sözlük yazarlarının canını sıkan şeyler

Aynı insana ikinci kez güvenip az önce ikinci kazığı yemem.

asla kaybedilmemesi gereken şeyler

içimizdeki iyi insan. iyi yanımızı asla kaybetmemeliyiz.

sözlük yazarlarının itirafları

Hiç kimseye bana yaptıkları yüzünden hesap soramıyorum bir şey diyemiyorum. Birinin karşısına geçip de ulan sen beni kırdın sen beni mahvettin diyemiyorum. Karşımdaki kimse de bunun da kalbi vardır bu da kırılır diye düşünmedi anasını satıyım. Gelen kazığını atıp geçti benden. Arkadaş olsun sevgili olsun hepsinden kazığın en büyüğünü yedim. Alnıma ben de üzülüyorum falan mı yazdırsam acaba kimse bu ihtimali pek düşünmüyor.

ygs den çıkan kişinin ilk söyleyeceği şey

''Valla çok iyi geçti anneeeaaa.''

Sonuç:200 puan.

sigarayı bırakmak

4 yıldır yapamadığım bir eylemdir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=L-6IGg8ABAc

Gerçekten efsane şarkı.

üniversite ortamı

Yakın bir arkadaş grubunuz yoksa bok gibi geçecek bir dönemdir. Üniversitede tek başına hayat geçmez. Okulun içinde bir cafede millet 7 8 kişi otururken orda tek oturmak size koyacaktır. Ayrıca kızlar teklif ediyor yiaa sözü kesinlikle yalan. Öyle bir şey yok beyler.

daha hala türkçeyi bitirememiş olmak

Bir paragrafı 10.kez okumak demektir.

lise zamanlarınıza dönmek ister miydiniz

Aslında hayır. Üniversitenin rahatlığı hiçbir okul ortamında yok. Ama lisede de tenefüste bir kabinde 4 5 kişinin döndüğü sigaranın tadı da hiçbir sigarada yok. Dönmek istemem ama güzel birkaç yanı da yok değil.

sabah uyanınca ilk akla gelenler

Telefonum.

ölmek için daha neyi bekliyoruz

Azraili.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Pera-Biri Vardı.

ben bu yazıyı sana yazdım

1.5 yıllık eski sevgilim. ilişkimiz başlarken bana aynı şehirde sen varsın ben varım biz olalım mı? demiştin. Kendimden çok sana güvenirken, ben bir hata yaparım o yapmaz derken gidip de nasıl aldatabilirsin? Bu karaktersizliği kendine nasıl yakıştırabildin? Bu hayatta bana kazandırdığın tek şey insanlara güvenmemek oldu. 18 ayın üstüne şimdi söylüyorum. Aynı şehirde sen varsın ben varım biz yokuz.

çay denince akla gelenler

Mükemmel ötesi bir şey. Bir de yanında sigara varsa üstüne tanımam.

üniversite okuyup sevgilisi olmayan insan

Lise hayatında Allahına kadar kazık yediği için kimseye güvenmeyen yalnızlığını seven insan tipi de olabilir.

küfür eden kız iticiliği

Ne demek küfür eden kız iticiliği? Erkekler ediyorsa kızlar da edebilir sonuna kadar. iticiyse herkese itici, güzelse herkese güzel.

sigara içen erkek

Sigara içmek bir erkeğe yakışmalı. Sana yakışmıyorsa bırak başkaları içsin kardeşim. Lakin yakışıyorsa gelsin biraz da benim elimden içsin.

mesaj atsam mı atmasam mı eşiği

Kararsızlık sonucu mesaj atıp, cevap alamayınca göt gibi kalma durumu.