bugün

hoşlanılan kişiye telefona bakıp bakıp acaba yazsam mı ,yok ya boş ver ,ya yazayım ne olacak tartış malarının son bulduğu andır. genelde olumsuz sonuçlanır
Atılacak kişi var atılmayacak kişi var mantıklı olan at ama cevap beklerken sabretmesini bil.
en sonunda bir anlık cesaretle atılan mesajdır. saçma olur genelde.
bi ikilemi whatsapp ve smste bile yasamadim su sozlukte yasadigim kadar.
güvercin yollayarak yarattığı kaosa son verdiğim eşik.

atın gitsin mınakoyim.
mesaj atip atmama konusunda kararsiz kalma durumudur. eger o esigi gecip atarsaniz pisman olursuolursunuz atmayin. kendinize bu kotulugu yapmayin.
Eşik geçilmemeli, mesaj atılmamalıdır. Eski sevgiliye ise tabi. Hiçbir bahane ya da başka bir şey kabul edilemez.
En çok yaşadığım kararsızlıktır kendileri. Ama sonunda hep atmışımdır. Çünkü hep kalbimin sesini dinleyen biri oldum. Sizde dinleyin derim sonucu ne olursa olsun hiçbir şey kaybetmezsiniz.
Atmayın atana engel olun. Götü kalkar karşıdaki kişinin zira. Ters taraftan bakınca da o atsın demekle kendimle çelişmiş oluyorum gerçi. Aman neyse koyun g.tüne gitsin.
atılmamalıdır. tekrar tekrar düşünülmelidir. o son deli cesaretiyle gaza gelmeyin.
tecrübeli kişilerin atma güzel kardeşim şeklinde muhalefet olacakları eşiktir.
geriye dönüş var mi merak duygusunun sebebidir.
özellikle eski sevgili için olanı derin bir of çektiren. hemde sevgilisi olduğu biliniyorsa. tabii eski sevgili herkesin hayatında tek olan ''o'' ise.
geçmiş olsun eşiğidir. içinizde varsa atınız.
Sonunda mesajın mutlaka atıldığı ve pişmanlık duyulduğu durumdur.
Atınız. Siz sıkıntı çekeceğinize o çeksin efendim.
atarsan adam değilsin...

hadi şimdi sıkıysa at.
at ulan at, bir mesaj bir mesajdır. yok be hatlar karıştı iyice, yeni tabe çıkıyor oleeeyyy.
Her türlü o mesaj atılır. Çünkü böyle bir eşiğe gelindiğinde kişi zaten deli gibi mesaj atmak istiyordur ve kafasında kendisiyle tartışırken mesaj atmak için bir sürü bahane bulacaktır. Atın gitsin zaten.
Eğer bunu düşünen erkekse, en sonunda bir gaza gelme anında "Zikerim lan nolcak la sanki!" denilip mesaj atılacaktır.
2 ara 1 dere de bırakan eşiktir. lan napsam bilmiyorum atsam bi türlü atmasam bi türlü. çevrimici yazısını gördükçe içim eriyo, help me.
sonradan 'uyudun mu?' tarzı bir mesaj atılarak bolca pişman olunur.
Henüz geçmediğim eşiktir. Geçmeyi de düşünmüyorum. O yüzden kendimi sözlüğe verdim.
ondan bekleme noktasında inatçı yazarlardan tavsiye beklediğim eşik.
düşünülür taşınılır bi bakılır aradan 3gün geçmiş.
güncel Önemli Başlıklar