bugün

Hepsi daha komik ve eğlenceli.
ikisinede gülen maldır ama eğlence olarak güldür güldür daha iyidir diyebilirim.
Biri bok biri kaka. Çağlar Çorumlu tek başına adamdır.
yeni nesilin alacağı versustur.

+ yine mi şaka?
- gülelim diye
+ ama hep güldür güldür olmaz ki!
- diyorsun...
çok güzel hareketler yılmaz efendinin hindi gibi kabarmasından dolayı iticidir. çocukların da öz güvenlerini törpülediğinden.
güldür güldür'de ise çok zeki kişileri güldürecek espri fazla bulamazsınız. konu sıkıntısı içinde geçer. illa ki mahkumsak güldür güldür.
Güldür güldür çağlar çorumludan sonra bozdu. Çok güzel hareketler 2 de 1-2 skecine baktım. Güldürdü vallahi. O yüzden çgh 2 diyorum.
Millet artık survivor izliyor favori orogram acun var işin içinde.
güldür güldür önceden daha komik gelirdi ama çghb2 nin alt yapısına sarınca kesinlikle çghb2 alt yapı ziker.

alt yapının hem yaşları küçük, hem de günümüz mizahına daha yakın. sokaktan gelen çocuk her zaman iyidir. yaş yükseldikçe komedi olmuyor aga. olgun insana komedi skeçleri yakışmıyor. genç adam her türlü role giriyor. ama 50 yaşına gelmiş adamı kaç kılığa sokabilirsin ki? 25 yaşındaki gence peruk tak 50 yide oynar sana zaten.

güldür güldür de naime ve fikriyi al gerisi çöp.
ikisi de berbat olan güldürü programlarıdır. güldür güldür'ü taşıyan birkaç oyuncu vardır o kadar. çghb 2 ise daha berbattır çünkü yılmaz erdoğan denen puşt vardır.
güldür güldür daha iyi tabikide en azından iyi laf koyuyorlar.
Güldür güldür izleyen köy peyniridir amk. Ak partylidir. Gerçeklikten uzak karakterler, bayat konular, espriler desen aya baktım seni gördüm, sana baktım ayı gördüm seviyesinde. Öğğğkkkkk.

Çghb 2. Küfürleri yeter aw.
Kesinlikle Güldür Güldür birkere kadro çok daha profesyonel ve tecrübeli. Yazı ekibi daha başarılı.Ozellikle yılmaz Erdoğan gittikten sonra bence iyice kötü oldu . Altyapı skeclerini internetten izliyorum onlar diğerlerinden çok daha komik ve baş başarılı.
Kesinlikle Güldür Güldür birkere kadro çok daha profesyonel ve tecrübeli. Yazı ekibi daha başarılı.Ozellikle yılmaz Erdoğan gittikten sonra bence iyice kötü oldu . Altyapı skeclerini internetten izliyorum onlar diğerlerinden çok daha komik ve baş başarılı.
bunlardan en komiği vs'dir.
insanlar güldür güldür'ü çok beğeniyor. Youtube'a koydukları videolar çok izleniyor. Çgh 2'de güldür güldür'ün yarısı kadar izleniyor gözlemlediğime göre. ikisini de beğenmiyorum, izleyemiyorum. Belki sürekli skeç çekmek ve üretmek zordur ama yine de sanki basit bir şeyler yaratmak , lise düzeyine hitap etme kaygısı güdüyorlar ya da ellerinden gelen sahiden bu kadar!
yılmaz'ı hiç sevmedim. " en büyük benim " tavırlarından dolayı seyredesim yok. şımarıkça bir vücut dili bu.
güldür güldür' de ismail, rolünü çok abarttığı için sıkıcı oluyor. mehtap da iğrenç sesiyle çok bağırığında itici.. bilal iyi ama eskileri tekrarlamaması lazım. " ben sana telefon alacam " esprileri baydı. ali sunal efendi de esprileri ilk defa görüyormuş gibi yapıp kahkaha basıyor. gereksiz bir hareket.
diğer çocuklar iyi. özet olarak ; mehtap ve ismail'siz oyunlar güzel olacak.
Güldür güldür'e yapılan bir hakarettir bu versus.
mesut enişte hariç hepsi yalan. ki o da dönemin hıyarlı babası olayı gibidir.
ikisi de birbirinden farklı eğlence programıdır. Güldür Güldür orta yaş insan grubuna hitap ederken, çok güzel hareketler de günümüz esprileriyle gençlerimize hitap ediyor.. Güldür Güldür programında ali Sunal'ın sürekli skeci durdurup bölmesi ve abart şekilde gülüşü çok itici geliyor..
Güldür güldür daha iyidir. Ekip daha profesyoneldir, çok güzel bilmemne saçmalığıyla oyunculuklar kıyaslanamaz bile hatta. Çghb ı izlemeye tahammül edemiyorum, sahnedeki tipler bana hiç etki etmiyo bizim lise zamanındaki okul tiyatro ekibinden hiçbi farkı yok çkhb ın.
aynı bokun laciverti. kalitesizlikte yarışırlar. hitap ettikleri zeka seviyesi ''ben bilmem eşim bilir'' izleyen kitlenin zeka seviyesiyle aynıdır.

izleyenlerin zeka seviyesi düşüktür. ancak mallar izler ve mallar sever bu gibi programları...

arkadaş bir iki sezon yaparsınız tamam. görmezden gelebiliriz lakin aynı şeyi 10 sene tekrar etmenin manası yok. ha buradan bir sonuç çıkarılabilir, o da nedir? toplumun mal oluşu...
Ben de en çok bu kendisi haricinde herkese "mal" diyen kuantum fizikçilerinin neye güldüğünü merak ediyorum.