1. 1.
    9 kasım 2009 tarihinde pkk yandaşlarının/pkk nın şehir uzantılarının attığı molotof kokteyli ile vücudu yanarak hayatı mahfolan 16 yaşındaki kız çocuğunun ismi.

çok çabuk unuttuk. unutma.
    94 -3 ... kutsal ruh
  2. 2.
    hayatını kaybetmiştir. demokrasi arayan, hakkını arayan pekekeli barış yanlıları tarafından yakılarak öldürülmüştür.

bir de şöyle bir hadise var: (bkz: #6634426)

hepiniz kansız birer hiçsiniz. sizlere taş atılmamalı, kelleniz alınmalı.

faşist miyim? belki de. ama hiç molotof atmadım birilerinin üstüne.
    87 -15 ... hasan sas kadar agresif
  3. 3.
    maalesef hayatını kaybetmiştir. allah rahmet eylesin. kesinlikle idam cezası şart bunu yapanlar için.

allah belanızı versin.
    36 -3 ... koylu goren masum uzayli
  4. 4.
    falşistlerin kurbanı şehidimizdir.
    16 -4 ... hayrettin gurbuz
  5. 5.
    barış isteyenler(!) tarafından yakılarak(!) öldürülen kardeşimizdir. sözlüğün sevgi pıtırcığı kelebekleri, izmirliler dtplileri taşlayınca gösterdikleri tepkiyi acaba bu ölüme gösterebilecekler midir? acaba o kadar şerefleri, haysiyetleri var mıdır?

bi de utanmadan demezler mi biz barış istiyoruz diye??
    (bkz: barış için insan yakmak)

tanrımdan dileğim bir gün kendi kanınızda boğulmanızdır..
    45 -6 ... hayrettin gurbuz
  6. 6.
    bir ölünün arkasından ne denir ki...zaten çok zor konuşması-yazması. ama bir de çocuksa ve bir de ölüm şekli bu denli alçaksa gerçekten ne denir ki...biz bir şeyler desek de kim ne anlayacak ki...herkes anlamak istediğini anlıyor, görmek istediğini görüyor, duymak istediğini duyuyor. acı olan bu ülkede çocuk cesedi görmek isteyen, katil görmek isteyen ve olabildiğince vahşet haberi duymak isteyen olması.
    7 ... ritmik uyuz
  7. 7.
    bu sabah tedavi gördüğü hastanede hayatı kaybetmiştir.

yüce rabbim serap'ın katillerinin canlarını bu dünyada diri diri yakmadan almasın!
    21 -2 ... mendoza
  8. 8.
    öldüğünü duyunca şok olduğum talihsiz genç kız. evet, o molotof atanlara ne yapmalı; bence onları da yakmak lazım lakin şimdi insan pıtırcıkları bana faşist diyecek

not: tamam insan pıtırcıkları siz insansınız ben hayvanım ve sizin gibi insanların da yaşamasını istemiyorum bana insan haklarından bahsetmeyin çünkü anlamam.
    41 -1 ... soyle doktor bir umut var mi
  9. 9.
    bu kızcağıza yapılanları görünce insanın faşist olası geliyor. bunu yapan özgürlükçü, bunu kınayan faşist.
    16 -4 ... frekans
  10. 10.
    Faşizme karşı savaştığını sanan ya da aslında neye karşı, ne için savaştığını bilmeyen faşist magandaların kurbanı olan genç bir masum. Allah rahmet eylesin ve yakınlarına sabır versin.
    23 -2 ... pecos kid
  11. serap eser Başlığındaki Önemli Entry'ler