bugün

entry'ler (16)

sinema salonunda ağlayan çocuk

Bugün Şirinler - Kayıp Köy filminde,'anneee şirine öldüüü' diye hıçkıra hıçkıra ağlayan çocuktur. uzun bir süre iç çekti.keşke en kötü derdimiz böyle olsa. şirine de canlandır zaten sonra.

kadere bak

Lyon - Beşiktaş maçı sonrası tüm beşiktaşlıların uyuyamayıp tekrarladığı (erdoğan'ın sesiyle) kelimelerdir.

kadere bak...
kadere bak...
aaahhhh ahhhh
neredeeenn nereyee

kadere bak...

erkeklerin kendilerine yaptığı işkenceler

ufaklığı fermuara sıkıştırmak.

sözlük yazarlarının başından geçen ilginç olaylar

Evden markete kadar gitmek için ev arkadaşımla beraber, pijamalarla ve paspal paspal tiplerle çıktık.

Asansöre bindik. aşağıya inerken; ''murphy kanunları gereği birazdan kesin dünyanın en güzel kızıyla karşılaşırız'' derken ve aynı anda asansörün kapısını açarken karşımıza ilahettin keykubat gibi bir kız çıkması ve benim cümlemin son kelimesini kızın yüzüne söylemem. hareketsiz bir şekilde kızın suratına 3-4 saniye bakmam ve akabinde gelen kahkahalar. kız ne olduğunu anlayamadı tabi ama 1 milyon kere girip çıktığımız apartmandan böyle muhteşem bir kızın ve de böyle bir cümlenin üzerine denk gelmesi ne kadar da şom ağızlı olduğumu bir kere daha kanıtladı.

sözlük yazarlarının itirafları

Yaklaşık 25 dk önce yazar oldum.

üye olmam ile yazar olmam arasındaki 2 haftalık süreç içerisinde aşırı kan kaybıyla hastaneye kaldırıldım. eğer biraz daha geç kalsaydım ölmüştüm.

ölüm sandığımız kadar uzak değil. çok çok yakın. ve her şey; iş, okul, borçlar, sorunlar, karşılıksız aşklardan ibaret değil. hayat bunlara takılmak için çok kısa. şimdi daha iyi anlayabiliyorum.

ve ölüm; ölmüş bir insanın telefonuna gece yarısı uludağ sözlükten gelen; ''hoşgeldin'' mesajı kadar trajik olabilir.

umarım hoş gelirim.

rakı

Gerçek rakıseverlerin, boğazda bıraktığı o tat ve acıdan zevk aldıkları için zürafaların boynuna bakıp bakıp iç çekmesine, kıskanmasına sebep olan milli içkimiz.

youtube

can sıkıntısına birebir olan, ''youtube'da kaybolmak'' tabirini ortaya çıkaran, youtuber'ların kirletmese daha güzel olacağı video arşivi.

uludağ sözlük

yıllar içinde müthiş bir değişme uğrayan, yaş ortalaması düşen ve forum olma özelliği artan, zamanında müthiş yazarlara sahip olan efsane sözlüklerden birisi. sadece bir sözlük iken şuan; facebook, twitter, instagram ve forum sitelerinin birleşmesi bir sözlük haline gelmiştir.

penna arabiatta

Portekiz - italyan mutfağındaki makarnalar içerisinden en garibanıdır. düz salçalı, hafif acılı makarna. sos yerine krema ekleyerek ve de tavuk - brokoli katarak bir şaheser yaratılabilen makarnadır.

counter strike

1.3 , 1.5 sürümlerine yıllarını adamış inanların; 1.6 ve global offensive gibi sürümlerini benimseyemeyip bir türlü oynayamadığı, nice einstein'ların zar zor açıköğretim bitirebilmesine sebep olmuş efsane oyundur.

facebook hesabını kapatmaya karar vermek

Genelde sevgili yapınca ya da sevgiliden ayrılınca yapılan eylem.

cas ın trabzonspor un başvurusunu reddetmesi

Trabzonspor'un; bir nevi, davasını yetkisiz mahkemede açan avukat gibi kalmasına sebep olan olaydır.

instagram

Şu sıralar listedeki çoğu arkadaşın canlı yayın başlatıp, tanıdıklarıyla selamlaşıp kapattığı garip uygulama.

erkek olmanın ilk şartı

ilk şart; x ve y kromozomlarına sahip olmaktır.

yüzyüzeyken konuşuruz

ismi sebebiyle insanların önyargılı olduğu ancak içine düşünce çıkamadığınız enfes grup.

bir türlü gelmeyen güzel günler

Aslında güzel olanın; bugünler olduğuna inanmakla boşuna beklenilmesi engellenebilecek günlerdir.