bugün

entry'ler (511)

risale i nur

Bir delinin günlüğü.

chp nasıl iktidar olabilir

Ha bu arada ne yazarsak yazalım ne söylersek söyleyelim chp iktidar olamaz. Muhalefeti birleştirmekten tek çatı altında toplamaktan bahsediyorlar şakamısınız yavrum siz bu milletin iktidar yandaşıyla milliyetçi muhalefetiyle herkes chp ye karşı alerjik reaksiyon gösteriyor. Bir kere chp isimden kaybediyor. Bakınız şu söz herşeyin özeti chp başa geleceğine rum başa gelsin.

chp nasıl iktidar olabilir

Atatürk ün çizgisine döner, terör örgütleri ve sol ideolojiden vazgeçerse ve içindeki Atatürk maskesi takanlardan sıyrılır, milleti aşağılamaktan vazgeçip yüceltirse, mezhepçi parti olmaktan çıkarsa belki bir şansı olur ama zor bu nedenle sittin sene iktidar olamaz.

yağmurlu bir gecede ağlayarak yürümek

Yağmurlu bir gece vaktiydi...cebimde metelik yok...elimde sigaramla...zengindi sokaklar...

ayakkabının su alması

Sonrasında şu ses duyulur;
-vuck fuck vuck

en favori yalanlar

-Nasılsın?
+iyiyim! Sen?
-iyiyim!

dördüz çocuklara verilebilecek isim

1.ci
2.ci
3.cü
4.cü
Veya
1 numara
2 numara
3 numara
4 numara

kemalistlerin kan dökeriz demeleri

Kan dökmek mesele bu değil mesele dökülecek olan kanda boğulmak. Bakınız çomar gerici cahil götkılı yobaz dediğiniz kişileri tanımadığınız sosyal medyada aşikar bu kişileri reel hayatta tanımak adına 15 temmuz bir milad olmuşken hala anlamadığınız ve tanıyamadığınız bu başlığı açmanızdan belli. Nitekim Türk milletine karşı hangi isim ideoloji vs adı altında karşı gelirseniz bilin isterim bu millet sizi hem toprağa hem tarihe korkunç şekilde gömer.

okunan saladan rahatsız olanlar

Özenti bir toplum olarak ateist olmanın medeniyet göstergesi olduğunu sandığımız günden bu güne ki bu internet ve sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile başladı dine ve dini değerlere saldırmayı gelişmişlik ve ilericilik olarak gördük. Dolayısı ile sela ezan ve hatta dinden rahatsız olmak gayet doğal.

sevgilinin vajinasını sabunla yıkamak

Sevgilisi sol kol olunca elinde vajina olması ve malum sabunu amacına uygun kullanması ile sonuçlanacak eylem. Yazık yoksunluk dönemini anlarımda bu ne boyutta bir yoksunluk onu çözemedim. Neyse sabuna devam genç adam.

ülkedeki komünistlere gıcık olup tayyibi sevmek

Türk milleti solculardan nefret eder sebebi solcuların özenti olması ahlak dışı davranışları savunması toplumu küçümsemesi hayalperest olup ütopik hayaller kurup peşinden koşması en önemlisi dini değerleri yok sayıp küçümsemesi ve toplumu bu bağlamda cahil ilan etmesi. Sonuç olarak komünistler Türkiye yi yöneteceğine yunan yönetsin söylevi konunun özetidir.

camilerin şehir dışına taşınması gerekliliği

Tamam camileri şehir dışına genelevleri de bu başlığı açan ve destekleyenlerin ikametgahına taşıyalım. O zaman desteklerim.

sucuk ekmek nöbeti

Artık sıktınız bre götverenler ne lan bu yok çomar demeler yok sucuk ekmek demeler aşağılamanın bini bin para. Oğlum götü yiyen varsa işte er meydanı çıkın sokağa yüzümüze konuşun sosyal medyadan atıp tutmak kolay. Keza sosyal medya arkasına sığınan ve sabah akşam deli dana gibi Türkiye ye ve aşık Türk milletine hakaret edenler emin olun fişleniyorsunuz hele hele facebook istagram twitter üzerinden. Kaşıdığınız ülke kanamaya başlayınca emin olun katliniz sosyal medyadaki alaycı yorumlarınızın sunumunun ardından gözlerinizdeki korku eşliğinde gerçekleşecek. Tatlı tatlı yemenin acı acı sıçması vardır şimdi he he diyeceksiniz ama sosyal medyada bir siz yoksunuz ve milli ve dini değerlere hakaretin mutlaka bir sonucu vardır. Sizin sorununuz tayyip ve akp düşmanlığından öyle kendinizi kaybetmişsiniz ki herkesi akp li sanıyorsunuz sosyal medyada sizin gibi düşünenlerden yola çıkarak kendinizi çoğunluk sanıyorsunuz oysa reel hayat sısyal medyadan ibaret değil. Birde ç ben akp 'den nefret eden birisi olarak size öyle kin besliyorum ki anlatamam. Bence şansınızı çok zorlamayın toplumsal patlama meydana gelirse yok olursunuz olan sadece size değil çevrenizdeki herkese olur.

ülken için ölür müsün

Türkiye için değil ölmek canlı iken parça parça olurum yeter ki Türkiye ve Türk milleti var olsun. Yine Türkiye için canlı iken parça parça ederim kim olursa olsun.

15 temmuz köprüsünde 5 milyon kişinin buluşması

Siz bu milleti tanımıyorsunuz hala hata yapıyorsunuz. Sizler bu ülkede geveze, sorunlu, sürekli şikayetçi ve mutlu edilmesi imkansız azınlıksınız. Bu sebepten meydanlardaki sayının öne mi yok sizin sayınız o meydana çıkanlardan daha az nitekim.

kılıçdaroğlu ve erdoğan arasındaki en büyük fark

Biri MAL orası kesin diğerini bilmem.

ülkemde akp ve chp istemiyorum

Katılıyorum sözcü ve akit'in psikolojisi bozuk ruh ve sinir hastalıklı okurlarınıda dahil edelim inanın bana memleket güllük gülistanlık olur.

15 temmuz türkiye tiyatro günü

Şu tiyatro diyenler bu iddialarını sosyal medyada beğeni almak caka satmak için rahatlıkla ortaya koyuyorlar ancak aynı iddiayı varlığından bi haber oldukları vede tanımadıkları milletin yüzüne nedense söyleyemiyorlar. (bkz: sıkar biraz)

15 temmuz

işgal hateketinin başladığı ve aynı gün sonlandırıldığı hain girişimin destansı mücadele ile tarihe gömüldüğü gündür 15 temmuz. Birilerinin zoruna gitsede azınlık ürür çoğunluk yürür.

rte nin öldüğü gün

Nasıl öldüğüne göre değişiklik gösterecek gündür. Suikaste uğrarsa özenti solcu mezhepçi azınlığın Türkiye topraklarından şutlanacağı ve Türkiyenin eskisi gibi olmayacağı bu bahse konu azınlığın cehennemi yaşayacağı gündür diğer türlü ise milyonların katılımıyla uğurlayacağı gün olacaktır.