bugün

Hahahasiktir!!!

Çok şükür henüz aklımı peynir ekmek ile yemedim. işim yok 3 milyon suriye'li arap ve 15 milyon kürt için tatlı canımı heba edeceğim ha?
Ve de milyonlarca dangal-ak için...

Ben siz gibi çomarca vatan-millet-Sakarya gibi kuru sıkı milliyetçiliğe kanmam.

3 milyon arap için ölmek isteyen ölürse ölsün ama ben şahsen değil ölmek üreme organımı bile kıpırtdatmam. Eski Türkiye'de kaldı vatan millet goygoyları.

Binlerce polis asker şehit oluyor diyenlere de cevap: O onların profesyonel işi ve bu sonuçları bilerek işe giriyorlar. Herkes işini yapmakla mükelleftir. O maaşı alıyorsan karşılığını vereceksin. Madenci yer altında ölünce kader diyen siz değilmisiniz?
Cevabı çok basit sorudur.

Kesinlikle Hayır!

3 milyon arap için ölünür mü?
Bu kadar çıkarcı çomar sürüsü için hayır.

Ramazan'da oruç tutmayanları dövüp, linç edenler için asla ölmem.
Ölmem.

Konya'lılar için, Rize'liler için, Erzurum'lular için, Yozgat'lılar için ölmem.

Trabzon'lular için, Maraş'lılar için, Sakarya'lılar için, Erzincan'lılar için ölmem.

Çorum'lular için, Kayseri'liler için, Malatya'lılar için, Samsun'lular için ölmem.

Karaman'lılar için, Aksaray'lılar için, Sivas'lılar için, Kastamonu'lular için ölmem.

Karabük'lüler için, Düzce'liler için, Zonguldak'lılar için, Sinop'lular için ölmem.
Sonsuza kadar hayır.
Söz konusu türkiye ise hayır.
Sebebi ise bu ülkenin bana hiçbir şey vermemiş olması.
Ben neden canımı vereyim ki.

Eğitim hakkı bile yok ülkede.
Hepsini geç arap doldu artık ülke.
Umrum olmaz.

Ama benim rahat ettiğim ve haklarım olduğu bir ülke için hiç düşünmem verirdim canımı.
Doğduğum ülke türkiye için evet.

Şuan yaşadığım tayyibistan için (bkz: hayır)
Bu ülkede bana sorulmadan da ölürüm zaten.
ülkem için ölürüm, ama şu anda ki ülke için benden önce ölmesi gereken 52.buçuk boşluk varken sıra bana ancak kalleş bir kurşunla gelebilir.
Ölümüm güzel sonuçlar doğuracak ise seve seve ölürüm.
Fakat benden sonra binlerce insan ölmeye devam edecekse sikerim öyle işi.
ben zaten ölmüşüm amk. sistemin kölesi olmuşum, norveç'e gidip hayatımı yaşamak varken burada ölümü tattım.
evet. suphesiz. atalarimiz bizim icin ölmüş ben de bizden sonrakiler icin ölürüm ve bu gelenek devam eder.
Çomar krallığı için asla bu ülkede 2. 3. Sınıf muamele görüyoruz...
Tabii ki ölürüm. Herkes bir şeylerden kaçacak olursa bu yurdu kim kurtaracak. Özellikle günümüzde bu kadar çok olay yaşıyorken zorluklarla kazanılmış cennet yurdumu terk etmek yakışmaz. Şey gibi bu evine hırsız girse hırsız girdi diye bırakıp gidecek misin ? Tabi ki hayır. Doğduğum yer, doyduğum yer ve son nefesimi vereceğim yer olacak. Kolay kazanılmadı bu topraklar kolay kaybedilemez.
Hangi ülke?

Abuk bir soru.
kuskusuz. ulkem icin olmeyeceksem ne diye yasiyorum?
şu anki politikaya bakarak kurşun bile sıkmam. emin ol Amerikan mandası olsak daha iyi.
ne bir kurtarıcı için ne de bir toprak parçası uğruna, asıl amacı doğal kaynakların sömürülebilmesi ve ekonomik çıkarlar için tezgahlanan bir savaşta ölmeyi reddediyorum ve hep reddedeceğim.
Allah yolunda ölürüm ülkemi vatan topragımı namusumu korumak için ölürüm. X kişisi için Y partisi için kılımı kıpırdatmam. Ayrıca "Her türķ asker doğar."
şimdi bu konuyu hemen kabataslak tabi ölürüm diyerek geçemeyiz. ben ülkemi çok seviyorum ben bir türk çocuğuyum tabi vatanım uğruna seve seve canımdan geçerim ama birde şu açıdan bakın olaya. karşı taraftara trilyonluk gemicikleri suya indiren iktidar çocukları var bu yanda ise vatanı uğruna ömrünün baharında canından olan vatan evlatları var. neden hiçbir şehidin gemicikleri yok? neden hiçbir işadamının oğlu askerde şehit olmuyor? bence bu açıdan da konuya bakmak lazım.
Evet. Tabi ki... ama, En az yarısı tarafından nefret edildiğim bir ülke, 'ülkem' midir?..
Eskiden ölürdüm artik zor. Çünkü adaletini sikim.
hayır.

entry burada.
hayır. ülkem için yaşar ve yaşatırım. ölüm kafasından çıkalım, yaşam kadar kutsal bir kavramdan ölümü yüceltmek de neyin nesi. ölüm Hak, itirazım yok, fakat sığ kafatasçı vatansever doğmalara hayır. net hayır.
Bende ölürüm ama bir şartla bu zenginlerin evlatlarıda benim gibi savaşacak.