bugün

Solcuların çok iyi bankamatiğe koşma makarna stoklama gibi rolleri oynadığı gündür. O kadar iyi oynadılar ki gerçek sadık valla. Evet.
Oytun insanlar ne yapsın? sizin gibi akp li olmadıkları için onlara öncesinden kömür makarna dağıtan olmamış. Tiyatro gösterisi yüzünden niye millet madur olsun ki?

Not : öncelikle sizden (akpli) olmayanlarında bu ülkede yaşadığını öğrenin artık!!! insanları ötekileştirip ayrıştırmakla olmuyor bu işler.siz saygı duymazsanız kimse de size saygı duymaz bunu unutmayın.

Ayrıca 30 küsür yıldır iç ve dış güçlere karşı binlerce şehit verildi. Ozaman neredeydiniz? Yunanistan'daki dedelerinizin yanındamı yoksa Ermenistan'daki atalarınızın yanında mı?
Bizim mahalledeki ATM sırası aklıma geldi Ahaha tiyatroymuş.

Serdar ortaçla aynı düşüncedeyim.
Binlerce dansöz var.
tiyatroyu miyatroyu bilmem

yıllardır buralarda yazarım ; bu fetocuların manyaklık katsayısı yüksektir diye

yalnız darbeden haberi olmayan müdür nasıl olmuş da o gece 4 uçak hazır etmiş.

al birini vur ötekine.
Kutlu olsun.
aynen öyle olmalıdır. 15 temmuz türkiye tiyatrolar günü ilan edilmelidir.

çok basit bi sebebi var tabii- biz de götümüzden uydurmuyoruz herhalde- bu " sözde darbe" olayının "hönk" dediği yer sivil uçakla f16´ların cirit attığı şehre sağ alim inilen yerdir.

kendisine karşı darbe yapıldığı iddia edilen şahıs eğer "bak ben sivil uçağa bindim, inmem de mümkün diil, uçak da silah da yok, hadin gelin beni zikin !!" demek istememişse uçağa binmez, binerse vurulmayacağını biliyo, demektir.

çünkü direkt hedefsin uçakta !! kaçma şansın yok, gel öldür beni demiş olursun.

f16´nın eskişehir üssünden marmaris´e intikali 7 dakka, marmaris´ten kalktığı bilgisi geldikten 3 dakka sonra vurur f16 pilotu onu. öyle bütün egeyi falan geçemez, hele istanbul´ a kesinlikle inemez. daha istanbul´u haritada bile göremeden gacırdatırlar adamı !!

bu böyle olmamışsa darbe açık ve seçik tiyatrodur, demektir.

yani bunu söyleyebilmek için işte deha, ne biliim einstein, işte van gogh, amadeus, rembrandt falan olmaya da gerek yok.

hangi beyinsiz, akgötler de dahil olmak üzere, istanbul´un üzerinde f16 lar uçtuğu bilgisi geldikten sonra istanbul´ a inmeye kalkışır, darbe sana karşı yapılmış olsa?..

uçağa bindi, çok şaşırdım, bi de uçak düşmeden istanbul´ a yaklaştı, bi de bunu facebook´ta falan paylaşıyolar, nası darbe bu amk, benim bildiğim şeyi f16 pilotu nası bilmez- di mi ama- istanbul´ a yaklaşırken zaten- dümenden darbedir bu, dedim. bi de üstüne üstlük istanbul´a indi, artık gülümsemekten başka yapcak bişey kalmadı.

tabii tiyatro !! yazık, o kadar insanı öldürttüler, gerçekmiş gibi gözüksün, diye, allah belalarını versin onların !!

sen f16 üssü komutanı olsan, rte´nin marmaris´te olduğunu bütün türkiye gibi biliyo olsan, n´aparsın?...2 tane f16´yı marmaris´ e gönderirsin- birisi marmaris´e iner diğeri havada pusuya yatar,ondan sonra hadi bi kalksın bakiim o havaalanından !!!o zaman, marmaris´ten uçağı geç, kuş bile kalkamaz. ya da dalaman´dan, her neyse...gider alırsın adamı havaalanından, keklik gibi.

milletin aklıyla dalga geçiyolar işte, herkesi kendileri gibi aptal sanıyolar.
tiyatro mu? piyes olmasın o?
249 can alan fetö ve ortaklarından hesap sormaya götü yemeyenlerin,

5 yıl önce " dokunan yanar " deyip fetö örgünü ifşa eden gazeteci ahmet şık' dan,
ham çökelek atilla taş' tan,
sözcü gazetesi yazarlarından fetöcü imal eden zihniyetin zoruna giden başlık.
Anonim çocuklarının iddiasıdır. Amk çocuğu senin tiyatro dediğin Gün millet meydanda idi senin anan bacın nerdeydi? Esas tiyatroyu onlar çeviriyor olmasın.
yazılanı da anlamıyo bu salaklar...bak tekrar ediimm, sivil uçak, f16´ların üstünde uçtuğu şehre inemez !!...kapiişş?

bana karşı darbe yapılmışsa ben sivil uçağa binmem, anladın? biniyosam, beni vurmayacaklarını biliyorum, demektir kapiişşş?

bu, budur- bi milim daha ilerisi yoktur bunun.

hem sonra- akp darbenin araştırılması önergesini de reddetti- kendisi reddetti !!! daha neyin muhabbetini yapıyonuz ki siz, aptal herifler !!

madem darbe tiyatro diil, niye araştırılmasını reddediyosunuz?... e siz yaptınız da ondan, arkasında siz çıkcaksınız diye reddediyosunuz, yani bu açık seçik diil mi?

bi de dalga geçiyomuşum- dalga denizde olur- darbe yapılmışsa sen darbeyi araştırtmıyosan, darbeyi sen yapmışsın demektir, yani bu...çok basit diil mi bu yani?
Ben burada solcuları falan itham altına almıyorum ama kim bu ciddi meseleyi böyle tşşk konusu yapıyorsa karaktersiz, şerefsizdir.
O gece sadece akpliler değil her partiden, her görüşten insan sokaktaydı ve canlarını ortaya koydular. Burada bazı şerefsizler göt korkusuna bankalara gidip para çekmeleri, marketlerden gıda stoklamaları için çıkmadılar, en kötü ihtimalle dahi seçimle gelen seçimle gider dediler ve darbeye karşı için dışardaydılar.
Dediğim gibi darbe sevicisi ve buna tiyatro diyen ne görüşte olursa olsun adi şerefsizdir.
O kadar şehite saygı duyacaksın, o insanların hala canları yanarken sen tiyatro diye dalga geçemezsin.
Ben burada solcuları falan itham altına almıyorum ama kim bu ciddi meseleyi böyle tşşk konusu yapıyorsa karaktersiz, şerefsizdir.
O gece sadece akpliler değil her partiden, her görüşten insan sokaktaydı ve canlarını ortaya koydular. Burada bazı şerefsizler göt korkusuna bankalara gidip para çekmeleri, marketlerden gıda stoklamaları için çıkmadılar, en kötü ihtimalle dahi seçimle gelen seçimle gider dediler ve darbeye karşı için dışardaydılar.
Dediğim gibi darbe sevicisi ve buna tiyatro diyen ne görüşte olursa olsun adi şerefsizdir.
O kadar şehite saygı duyacaksın, o insanların hala canları yanarken sen tiyatro diye dalga geçemezsin.
şüphesiz çok anlamlı bir gündür.

Tayyipin yaveri fetöcü ama marmarise infaz için tim gönderiyorlar yersen. Bir insanın her an yanında olup kafasına sıkabilecek elemana sahipsen marmarise niye helikopter gönderiyon? işte bunlar hep hamlet.
iş çıkış saati darbe mi ? bende bu kafadan istiyorum.
hepimize kutlu olsun..

yaverimle başbaşayım, yaverim fetöcü..

yaverim asker, savaş beden eğitimi dersi de almıştır muhtemelen..

yani adamın silaha da ihtiyaç yok..

sonrası işte sen tee marmarise suikast timi gönder..

ha bir de sivil uçakla uçulması mevzusu var ki evlere şenlik..

ha f-16 sürecek hali yok ama sanki bir rahatlık da yok değil..

incelikli bir oyundu belki de.. tsk'da ki kendilerinden olmayanları da açığa çıkardılar böyle de bir getirisi oldu bu işin esasen..

aman neyse ya..

ğutlu olsun ğardeşlerim..

peşin edit: uçak gizlendi kıl tüy diyecek olanlara ise peşinden o uçağın pilotunun işten atılma sebebine bir bakmalarını önereceğim..

Ha bir de tek başına kurgulanacak bir şey değildi bu.. fetöyle beraber programlandı..

Yoksa çaycı ismail bile içeri alınırken adil öksüz vs. sikini taşşağını kaşıyarak görünmez, bulunmaz olamazdı..

taşakkürler..
fetöcü itlerin hüngür hüngür ağlama günü olarak düzeltilmesi gereken başlık.
bu fetöcülerin bu chp lilerin bu pkk lıların gerçi artık hepsi aynı anlama geliyor ya neyse... ortak bir özelliği var.
madem tiyatroydu it gibi ağlaya ağlaya niye sokağa çıkmayın dedin? niye bankamatiğe markete koştun köpek gibi ?
cevabını biliyoruz.

darbe gerçekleşseydi alkış tutacak olanlar hatta o tankları alkışlayan fino gelmiş tiyatro diyor çünkü başarısız oldu demi?
tiyatro olduğu için zaten abd si ab si süt dökmüş kediye döndü 1 hafta cevap veremedi abd deki şerefsiz komutan "bizim elemanlarımızdı onlar" diye itiraf etti değil mi?

bu kuyruk acınız bitmeyecek. iyi siktik çünkü.
bazen bu sözlükte olmaktan utanıyorum. gerçi her sözlük böyle zihniyetlerle dolu. ne diyebilirim ki. adam hala tiyatro diyor. yemin ediyorum utanıyorum sizden.
orospu çocuğu bizans soylarınin iddiasıdir. gerçeği yansıtmaz. evet.
Tiyatro görmek istiyorsan gezi parki eylemlerine bak amın evladı. Zira bütün tiyatro, oyuncu, sanatçı bozuntulari oradaydı. 15 temmuz şanlı halkın, ruhunu 1 dolara satmış haşhaşilerin al aşağı olduğu gündür..

Buna tiyatro diyorsanız, yenilen pehlivan güreşe doymazmış.
Ehonomi coh eyi.
28 mayıs gezi tiyatro gününden daha önemli bir gün değildir.
ulan ne komik bir ulkeyiz ya. devlet terorunu kutluyoruz adina da demokrasi günü diyoruz. saka gibi arkadaş bu.

yahu bütün Türkiye bilmiyor mu en buyuk fetocunun reisleri olduğunu.

hepiniz biliyorsunuz amina koyayim. ne istediler de vermedik, aman hoca efendi memleketine dönsün, hasret bitsin diyen adam o değil miydi?

ulan gerizekali falan misiniz yoksa kor musunuz?

bilinçaltına falan mi atmaya çalışıyorsunuz anlamak zor.

oğlum 15 temmuzda ölen yüzlerce insanin kani bugün mitingine gittiğiniz parti devletinin elindedir.

yani cahilsiniz, yıllarca kendinizi ezik hissettiniz tamam, sizden daha kalifiye bir adamı yönetici olarak istemediniz tamam da bu kadar da gerizekali olunmaz AMK.
--spoiler--
hicri ve miladi takvim uyumsuzluğu yüzünden kültür ve turizm bakanlığı tarafından 27 mart'tan 15 temmuz'a çekilen gündür.
--spoiler--

kaynak götü olan yazar beyanıdır.
tiyatrovari gelişmeler olmadı, piyesimsi adımlar atılmadı, bir katakulli vardır yoktur bu ayrı bir ders (dert) konusu lâkin 250'ye yakın insan hayatı son buldu; şu veya bu şekilde pek çok vatandaş resmen öldü, ölü taklidi yaptı demiyorum bakın, rol yaparak bir tiyatro sahnesinde ölmüş gibi yapmadı ve bildiğin, düpedüz acı içinde öldü!

meseleye burdan bakınca hadisenin vehameti daha net ortaya çıkıyor.

lâkin bunca insanın hakkın rahmetine kavuşmasında iktidar partisinin doğrudan değilse bile dolaylı yoldan katkısı çoktur ve bunu da katkısı yoktur diye gösterdiğin an tiyatro burada başlar!
garip olan şey şudur ki, beş kişi tepeleme silahlanmış olarak beni öldürmek üzere bi odada toplanmış olsalar, ben de o odaya silahsız olarak girsem ve onlar beni öldürmeseler

bundan

aslında o adamların o odada silahlanma sebeplerinin beni öldürmek olmadığı çıkarımından başka bir çıkarım

yapılamaz.

tayyip efendi.söylemlere göre 6-7 f16´nın gökyüzünde cirit attığı bir ortamda istanbul´a iniş yapmışsa demek ki o f16´lar tayyip efendiye karşı kalkmamışlar, demektir.

sözlükçüler bu basit çıkarımı nası yapamıyolar, hayret ediyorum açıkcası.