bugün

entry'ler (11)

clixsense rehberi

Bilmeyenler icin anket doldurarak ve gorev yaparak internetten para kazanmayı saglayan bi sitedir. 2007'den beri ödemelerini aksatmayan nadir sitelerdendir.1.5 ayda 24 dolar para kazandım clixsense sayesinde. ilk başta sistemi çözmek uzun sürüyor ve bırakanlar bu yüzden bir akabiliyor.
Yeni başlayacaklar için çok ayrıntılı bir rehberi hazırladım.
Rehber: clixsenserehberim.blogspot.com.tr

eski sevgiliye sms atmak için uydurulan bahaneler

Bir şansı daha haketmediğimi biliyorum ama bunu söylemezsem kendimi affedemeyeceğim. Bir şansı sence haketmeyecek kadar nefret ediyor musun?

bear grylls

Dün denk gelip izlenilen ve yakınlara heyecanla neler yaptığından bahsederken birden bear bir hortumla garip şeyler yapınca rezi olunası bir durumdur.

galatasaray

Dos yoksa galatasaray pamuk gibi defansıyla gol yemekten kurtulamaz. Dün bilal oynasa biraz daha iyi olabilirdi oyun. Ama rodriguez bayagı batırdı.

fifa yılın futbolcusu ödülü

Sakatlanmazsa messi alır ödülü. Neymar kıçını yırtsa 2-3 sene daha alamaz.

akhisar belediyespor

Takım oyununu çok iyi oynayan ve futbola odaklanan bir takımdır. Lig için iyidir ne kadar sürpriz olursa o kadar keyif alırsınız.

evde montla oturmak

Battaniyeye sarın bari denilecek eylem. Tuhaftır ve irite eder. Mont hele uzunsa komik olabilir.

art arda 6 alarm kurup uyanamayan insan

Top atsan uyanamayan kişiler vardır. Ağırdır uykuları, uyandırmaya kalkarsanız çeşitli şeylere maruz kalırsınız.

agar io

Zamanında iyiydi de artık sıkan bir oyun. Haxball daha tercih edilesidir.

futbolda forvet oyuncusu vs defans oyuncusu

Defansın işi çok daha zordur. Daha çok hantal ve fizikli olurlar. Kıvrak bir kanat defansı rezil eder. Sonra açılan ortayla forvet golü atar. Ön plana her zaman forvet çıkartılır ama gol kaçırırsa en rezil olanı da odur.

30 kasım 2015 fenerbahçe trabzonspor maçı

Çok hararetli geçecek maçtır. Saha olayları daha çok konuşulacak olup olayların nasıl olacağı merak edilesi konudur. Sonuca fener daha yakın ama futbol her zaman şaşırtır.