bugün

ertelemeleri saydığımızda 15 alarmda uyanmayan insandır.

yok ben değil. arkadaşlarım anlattı. onlar öyle yapıyormuş.
Üstelik alarm sesi bende ki gibi "buzzer alarm" olmasına rağmen duyamıyorsanız büyük üzüntü ve sinirle uyanmanıza yol açar. Kimin yüzünden? Kendinin. Kime kızıyorsun? Alarma/telefona.
Top atsan uyanamayan kişiler vardır. Ağırdır uykuları, uyandırmaya kalkarsanız çeşitli şeylere maruz kalırsınız.
Alarmı takmayan insandır.
telefonu bozulan insandır. belki telefonu başka bir yerde de unutmuş olabilir. yada benim gibi alarmı kapatıp telefonu yastığın altına sokup uyumaya devam etmiştir.
geç uyumuş olan insandır, sahsımdır. hem o kadar yüklenmemek lazım belkide iyi insandır haa.
geç uyumuş olan insandır, sahsımdır. hem o kadar yüklenmemek lazım belkide iyi insandır haa.
o benimdir.
sabahın soğuk havasında sıcacık yatakta uyumakta direnen ve alarmların 5 ini duymayan beynim ve benimdir.
Tembelin tekidir. Uyumaktan beyni fosilleşmiş tir.
Uyanmasi gerekse uyanirdi denilen basliktir. Mesela ben ders gitsem mi diye dusununce alarma uyanmiyorum . Gitmem gerek deyince uyaniyorum . Hem de tek alarm evet.
Sözlükte çokça olan insandır. Biride malesef benim. Sanırım bu keyif pezevenkliği.
bu sabah benim başıma gelmiş bir olay. başlıkta bahsedilen insanda ben oluyorum galiba. gülmeyin başınıza gelir. az daha profesörümle randevuma geç kalıyordum. Kısacası düşmanımın başına vermesin
8deki alarmı 5 dakika erteleye erteleye 10.30 da kapatmış insanın kuzenidir.