bugün

entry'ler (71)

tarihin en kötü yabancı filmleri

Batman and Robin başta bu film gelir heralde http://www.imdb.com/title/tt0118688/. 1997 yılında çıkmasına rağmen görsellik kurgu berbattır. George Clooney batman'i Arnold Schwarzenegger mr.freeze'i oynamıştır. kelimenin tam anlamıyla batman serisinin en kötü filminde rol almışlardır. yönetmen Joel Schumacher gözümden düşmüştür. christopher nolan olmasa filmin namusunu kimse kurtaramayacaktı.

la vita e bella

kendimi ağlamamak için sıktığım film. hayır eğer salıverseydim gözyaşımı rezil olcaktım bizimkilere, ondan sıktım kendimi yoksa hüngür hüngür ağlardım çok güzeldi. başroldeki abimiz çok güzel oynamış çok güldüm vallaha.

türk televizyon tarihinin en kötü dizisi

(bkz: iffet)

kız arkadaşla yanak yanağa öpüşmek

günümüz türkiye'sinde gayet etik olan davranıştır fakat yanında sevgilisi olanların kıskanma ihtimali çok yüksektir. hayır arkadaşım kızla dudak dudağa öpüşmüyoruz yanaklarımızı değdiriyoruz, bunda kıskanılacak olan ne var? ırzına geçmedikya kızın.

papillon

prison break dizisi ve the shawshank redemption filminin babasıdır. başkada sözüm yoktur.

ailenin görgüsüz olmasına katlanamamak

aile içini bilmem ama toplum içinde kendine çeki düzen vermesi gereken ailedir. sonuçta herkesin bir prestiji vardır onu zedelememek gerekir.

içki sigara içmeyen futbolu sevmeyen erkek

tercih meselesidir. şahsen sigara içmem, fotbolu da arada seyrederim fanatik değilimdir.

the road

ağlamamak için kendimi zor tuttuğum film. yanımda annem vardı ağlasam rezil olacaktım göz yaşlarımı içime döktüm. aman eğer fazla duygusalsanız izlemeyin derim filmin sonlarına doğru üzülebilirsiniz. oyunculuklar, görsellik çok iyi hazırlanmış.

intel marka ekran kartları

kesinlikle berbat ötesi ekran kartlarıdır. efendim bu ekran kartları ne doğru dürüst oyun başlatır, ne de verimli performans verir. eğer yeni bir pc alınacak olunursa kaçınılması gerekir zira elinizde patlayabilir.

--spoiler--
bu ekran kartlarının başlattığı oyunlar listesi şöyledir;

http://www.intel.com/supp...ntel945g/sb/CS-020666.htm
--spoiler--

edit: evet bazı ünlü oyunları başlatır fakat çoğunu başlatmaz. yıla göre değişir tabii 2012 yılında çıkan intel ekran kartı 2010 yılında çıkan oyunu başlatması normaldir. ileriye dönük değildir.

en uzun kiminki

en ucuz ürünleri (sakız gibi) alınarak kazanılacak olan yarışmadır. tabi çıkan zararıda hesaplamak gerekir.

eset online scanner

internetten online olarak ücretsiz virüs taraması yapan sitedir. bütün sistemimi yaklaşık 3 saat taramıştır fakat etkili sonuçlar vermektedir kendilerini tebrik ediyorum.

fanta gençlik festivali 2012

antalya'daki konserde başlangıcı iyi olan, sonlara doğru apaçi istilasına uğrayan, fortçu ve gay kişiliklerin barındığı etkinliktir. yanımdaki adamın ellememesi gereken bölgemi elleyip, gay gibi dans edince, oradan hemen uzaklaşmam gerektiğini anladım ve hemen terk ettim. o adamın bana bakışları neydi öyle efendim namusumu zor kurtardım.

telefonda bağırarak konuşan insan

dikkat çekmeğe çalışan kişidir. daha çok turkish kezban dediğimiz kişiler yapar.

edit: kezbanlar eksilemiş. yalan mı? telefonda dikkat çekmek için bağıra bağıra sevgilisini aşağılayan nice kezbanlar gördüm benimde fikrim bu.

six pack

bu kası çıkarmak için en bilinen yöntem mekik çekmektir. ilk başlarda zorlanırsınız ancak 1 hafta düzenli yaptıktan sonra kolay gelir tekrar sayısını biraz daha arttırırsınız. tabii karındaki yağ oranın baya düşmesi gerekir belirgin olması için.

ilkokulda defteri gazete ile kaplamak

genelde maddi durumu iyi olmayan öğrencilerin başvurduğu yoldur. insan o yaşlarda bile arkadaşlarının bu şekilde kapladığını görünce üzülür. şahsen birçok arkadaşımınki böyleydi.

iron and wine

(bkz: please remember me)

uludağ sözlük gece tayfası

gram uykusu olmayan tayfa.

bir kadının günlüğü

(bkz: bir kadının sex günlüğü)

evil dead 2

komedi, korku ikilisini çok iyi işlemiş güzel bir film. güldük eğlendik başarılı.

the evil dead

2012 yılında korkudan çok güldüren filmdir. eğer korkmak gibi bir amacınız varsa uzak durun derim, zira geçireceğiniz zamana yazık.