bugün

Facebook'taki ;

" bağlantımı beğenir misin yeaa" tipi kızların sözlük versiyonudur. Şahsen bana gelse seri eksilerdim bu kızı.
"bsgçk" denilesi kızdır.
nikaltımada uğra diyen kızın kuzenidir.
iticilikte can çekişen kızdır.
hiç kendisinden mesaj almadığım kızdır. bu konuda deneyimsiz bir beyim efenim.
şimdiye kadar isteğini hiç geri çevirmediğim kız.
Cebimden mi harcıyorum sanki yahu. Anında veririm şukuyu. Benim şuku kriterim kuku çünkü.
şuku=kuku.
çözdün mü?
saçları dikip arabesk rap müzik dinlerken şahin marka arabasının önünde fotoğraf çektiren adamın teyze kızıdır.
ağzına vurulması gerekilen kezbandır.
klişe türk kızıdır.
entry mi beğenir misin diye mesaj atan erkeğin karşı cins versiyonudur. kıyaslandığında da ota boka mesaj atma oranları, erkeklerin kızlardan daha hevesli olduğu kabul edilen bir gerçek olsa gerek.
cevap atmazsanız bir sonraki cevabı "nyse sn msglsn snrm:S:S" olacak kız profili
+entrymi beğenir misin?
-her şeyin bir bedeli var yavrum...
olmayan kızdır.
-entrymi begenir misin?
+Ay ben gulerim
eğer o kız buradaysa, güle güle.
niye diye sorduğunda "uff snne be slk" yanıtını alırsın. öyle de açıklayıcı ve merhamet sahibidir.
-entry mi beğenir misin?
+tabi bağyan. nickaltı da giriyim mi?
"nefes alsın yeter" mantığındaki erkeklerin, "belki bu bir tanışma vesilesi olur" mantığı ile oyladıkları ve bir de "oyladım" diye geri bildirim alan acınası varlıktır.
"entrymi beğenirmisin ? " şeklinde misin'i ayırmadan yazan türleri de mevcuttur
kadınsılığını kullanmaya çalışır ama bilemez ki ne kadar gerizekalı görünür. Ancak o da haklı beğendim deyip üstüne muhabbet açmaya çalışacak "kadın kadın kadın" diye yumulacak erkekte bulacaktır. Şansına inşallah beyin olarak olgunlaşmışlarına denk gelirde ayarı yer dediğim kız.*
(bkz: entry karşılıklı) *
- entrymi beğenirmisin?
+ kıçımı yırtarak gülerim bile!
entryni yerim senin denilmesi gerekir.
eminim yavsayanı olan kızdır...
bence bunu yapan yoktur. var mıdır? yok artık.