bugün

Pontusların fenere noel kayması yaparak liderliğimize katkı yapacağını düşünüyorum.
fenerbahçemizi izlemeyeli 1 ay oldu. hamsi avıyla sağlam bir geri dönüş yapacağız.
bu sefer hamsi değil de beraberlik kokuyor.
Fenerbahçe hamsispora dayama döşeme ne var ne yok hardcore yapacaktır evet.
görsel
2010-2011 sezonu ikincisinin, 2010-2011 sezonu şampiyonunu ağırlayacağı karşılaşma.

Maç ikinci Planda şu an. bazı orul evlatları otobüsümüzü kurşunlamasın, insanların hayatlarına kast etmesin yeterli.
önemli değil fenerbahçe bir yolunu bulup yine 2. olacak nasıl olsa kronik loser camia. ts'yi yense lig sonunsuna kaybeder 2. yarı jesus bile engelleyemez bunu.
görsel
yaklaşık bir ay futbolun "alis harkalar diyarı" dünya kupasından sonra....

kendi çöplüğümüze döndük ne yazık ki !!!!!
trabzonspor'a başarılar.
Joshua king döşeme operasyonunu başlatacaktır evet.
1/2 verdim 33 oranı var.
3'lü defans diyor da aslında 5'li defans. Samuel ve ferdi bek. ilk 11'leri bile sahtekarlık peşinde.
Josua King'in şutu çatalda patladı amk.
Hassss…. Direğinizi…
berabere kalsınlar. ikisi de üzülsün.
Bu maci biz son dakikalara cözeriz. Biz daha güclüyüz sahada.
gomez, jesus tarafından veto edildiği için bu halde.
kameraların iki dakikada bir abdullah avcı yı gösterdiği maç.yetmez gidip taşağını da öpün amk yavşakları.
ayrıca bu trabzonsporlu futbolcular neden her pozisyonda hakeme gider anlamış değilim geçen sezondan alışkanlık yaptı herhalde.
tanım: ortada giden maç.
Trabzonlu topçulardaki yüzsüzlüğe bak amk hem faul yap hem çirkeflik yap sonra kart yiyince kudur. Şehrin çirkefliği takıma da sinmiş.
Crespo yaptigin hareketin yedigin sarinin 1 tane mantikli aciklamasi yok.
bir beşiktaş'lı olarak objektif bakıyorum, hakem enteresan bir şekilde maçı iyi yönetiyor bence...
iki kalitesiz takımın maçı öyykk midem bulandı.
bu mu la uçan kaçar fener. top mop oynamıyor. satılmış medya öyle bir algı yapıyor ki sanki fener real madrid gibi oynuyor. bu çapsız ordusundan hiçbir halt olmaz. üstelik hakemde koruyor. ölmüş gs bu trabzon karşısında bir sürü pozisyona girmişti. jesus balonu patlayacak. adam daha şampiyon bile olmadan peygamber ilan ettiler. fatih terim gibi 21 kupa kazandırsaydı takımına ilah bile ilan ederlerdi.

şampiyon galatasaray yazdıracağız.
Könkler yine seyahat üzre olduğumdan izleyemiyorum, gerçi evde olsam da izlemezdim zaten muhtemelen. neyse, google ve ekşiden baktığıma göre febenin şu an iki penaltıya ihtiyacı var. Tesenin de bariz penaltısı verilmemiş. Futbolunuz batsın hoşçakalın. Evd.
güncel Önemli Başlıklar