bugün

ben, akp tarafına geçecek ve hemen müslüman olacağım elhamdülillah. boşuna o kadar türk filmi izlemedik, güçsüzün yanında olmak kanımızda var.
Kandirildim.

Rte.
Bilimum güce tapan kişilerdir. Yani akp'lilerin çok büyük kısmıdır.

(bkz: yaşasın yeni kral)
aklına kim gelirse herkes.
akp seçmeni bir fikrin değil gücün peşinden gittiği için, güç kimdeyse onun peşinden gitmeye devam edecektir.
ben hepsi diyorum.
kabataş yalancısı bile fetöye güzelleme yapıyordu, 15 temmuz sonrası bakın bide çiçekler açıyor.
hakkında bir sürü bkz verilecek başlıklardan biri.

ama şimdi bkz verip değersiz insanlara değer biçmek anlamsız olur, boş yere götleri kalkar.

bir çoğunun taraf değiştireceği gün gibi de ortadadır.
tüm devşirmelerdir.

(bkz: tuğrul türkeş)

(bkz: numan kurtulmuş)

(bkz: yiğit bulut)

(bkz: melih gökçek) devşirmenin kralıdır kendisi. eskiyi bilen bilir. parti kurmaya kalktı. yemedi.
Gökçek. Kaç parti değiştirdi adam avantanın yanında mevzilenebilmek için.
Yeminle chp li hdp li bile olur bu başkan kalmaya devam edebilmek için. .
atv
akit
sabah gazatesi
akşam gazatesi
iş adamları
parti teşkaltı
osmanlı ocakları
kanal 7
360 tv
tvnet
tv8
bu listeyi uzattırım dahada değmez.
başta kesinlikle rasim ozan ilk tekmeyi o vurup kaçar valla arkasına bile bakmaz

bide emanetçi partililer var

numan kurtulmuş

tuğrul türkeş

melih gökçekde az çakal değil oda neler söyler bunlar bi dağılırsa arkalarından varya.
Numan kurtulmuş
Galip ensarioğlu
Mehmet metiner
Nihat doğan bunlar halay başı.
Evde zor tutulan yüzde elli var ya komple işte.
Menfaat takımıdır. Bu adamlar chp nin iktidar olacağını anlasalar doğruca oraya koşarlar. Sayıları hiçte küçümsenmeyecek miktarda olan ve geneli paralı olan bu kesim ülkemizin kanseridir. Maalesef " kraldan çok kralcı " oldukları için sadece düştüğümüz zaman ortaya çıkarlar.
yüzde 50'nin yüzde 40'ı.
iddia değil bilimsel sonuç.
Kadir Mısıroğlu:Atatürk Cihan Lideridir O bizim atamızdır.

ROK:Laik devlet en iyi devlettir.

Gibi laflar duyabiliriz.
Akp yandaşı herkez çünkü yeni bir hükümet gelirse ve akp gibi kendinden olana herzaman torpil Olmayana hiçbişey vermeyen basın özgürlüğünğ ksııtlayan bir hükümet gelirse Hemen bütün akpli akkoyunlar akkurtlar Hepsi Taraf değiştirir.
Devlet bahçeli kesinlikle.
Aktroller.

Eskiden fetöcü olan bu aktotoşlar, bir anda akp sevdalısı olup, fetöye söverler, akp gidince de akpye söverler.
ilk sırada dötünün kılı 30 yıl önce ağarmış bir gazecimsi yaratık !