bugün

Ciddi ciddi şüphelendiren durum.

Yarın öbür gün kasetleri çıkarsa şaşırmamalı.
Hanginizin aktifi acaba nereden geliyor bu eminlik.
Olsa ne olur? Bunun nesi ahlaksızlık? Keşke gay olsa da bunu göğsünü gere gere söylese, insanlar da onu sadece siyasi kimliğiyle kabullense, Türk toplumu adına nasıl bir milat olur.

Öte yandan Erbakan, RTE, damat albayrak, kaçar çocuklu heterolar da ne faydalarını gördünüz?
yıllarca birbiri ile kapışan liderler gördüm. Bülent Ecevit, Süleyman Demirel ve Alparslan Türkeş. Bir kez dahi olsun birbirlerine hakaret eden laf duymadım. Kişiliklerine küfretmediler. Biz temiz siyaset istiyoruz dedikçe bazı troller de bunu iyice boka sardırıyor dediğim başlık.

Yazık ulan! harbiden yazık!
bizi ilgilendirmeyen durum.
Sadece türkçüyüm arkadaş ülkücü ve arapçi sözlerini sana iade ediyorum.
Gay falan değil beyler bayanlar. Onun üniversite yıllarında sağ sol çatışması falan filan vardı. Diyarbakırlının biri yakalıyor bunu ve yanılmıyorsam ya daşşaklarını sıkıyorlar ceviz kıracağıyla yada kesiyorlardı. Şuan kendisi bir prof ile birlikte aynı evi paylaşmaktadır.
görsel
E tamam işte geçen gün ibnelik övüyodunuz modernlikti aydın olmaktı falan. Homofobiye nefret kusuyordunuz.
Tam ibnece bir iftira daha. Mücadeleyi başaramayan bir zihniyetin uğraşmayı belaltına çekme gayreti. Bu yavşaklık filan değil alenen ibnelik. Taksimin ibneleri bile bu denli ibne olamaz. Toplukta number one.
(bkz: Silivri soğuktur şimdi)