bugün

entry'ler (17)

chp deki alevi kliği

Vaay millet Said sefa diliyle konuşur olmuş. Klik mlik. Yoğusam senminSaid gardaşş.

emdi dolar yardırur

Üroda arkadan gakdırır.

zortlak kadınları kim alıyor sorunsalı

Teke zotlatması folklorunu falan sandım. Derdini s.....

koyun dediniz koyduk

Çomaristan level. Argo ve maganda dili. Tebrikler.

tansu çiller

Biz çocukken başbandı. Teehhey eski günler Bee...

getir kuryesini döven türbanlı bacı

Bunlar doktor da dövüyomuş. Bilginize.

yazarların en etkilendikleri oyun

Minecraft. Benim 5 yaşındaki gızçocucu da oynuyor. Zombiden açarken gece köylünün evini basıp evden atıyor garipleri. Kızım yapma yazık dedim. Abisi de hemen oradan çıkıp ne yazdığı yea bir patatesi beş elmasa veriyorlar dediydi. Oradan kaldı aklımda. Bide call of duty var. Baya eyi.

bir sigara mı yaksak

Çaysız gitmez. En kötü gave de içsek olur da. Çay olsun çay.

11 ay her boku yemek ama 1 ay müslüman olmak

Sen var konuşmak. Ben anlamamak. Ugh ulu manitu!

portakallı cino

Tşkkrler koala. A101 de varmış demek. Çocukluğumuzun çikikatasıaa.

kayseride ailesini yakan adam

Görüntülerde polisin adamı etkisiz hale getirmediği görülüyor. Çomar ya da sıradan ve oldukça varo nirgün. Uygar ülkeler de o lanet herif çoktan shut down dı.

iskoçya başbakanının namaz kıldırması

Vardır siyonistin bir oyunu. Koskoca iskoç halkından bir adam çıkmamış mı?Elin entegre Pakisini başbakan yapmışlar.

hüdapar ın meclise girmesi

Hürdavarların biyere gireceği falan yok. Belki mağaraya dönerler.

chpkk lıların şeref yoksunu olması

Bu ne biçim başlık. Edepten terbiyeden yoksun. Koskoca ir seçmen kitlesi ne çamur atmak. Yargılanmaktan da mı korkmuyorsunuz. Sanırım bu onunla ilgili anayasa maddesi vardı. Hatırlayınca gelir yazarım.

camiler siyaset yapma yeri değildir

Şahdi şabaz oldi. Teallaaam ya. Kolonya filan da dökmüşler mi bari.

israil de başlayan gezi olayları

Adalet bir gün herkese lazım olacak. Netanyahu bi git ya. Android midir ölümsüzmüdür nedir yıllardır aynı tip. Aynı tipler göre göre bıhtıh ya bıhtıh. Bi salın şu milleti vizyonsuz şeyler..

atatürk e darbeci diyen hüdaparlı şahıs

Cüretkar bir maşa söylemi. Fazla dikkate almayınız. Üç beş yolluk alıp tüyecekler zati. Sıkmayalım canımızı.