bugün

entry'ler (19)

sözlük yazarlarının yaşları

23 yaşındayım ve vakit hala akıyor. bak bi saniye daha geçti. aha birisi daha... nereye lan? nereye olm, yavaş olun biraz nereye yetişiyosunuz? gençliğimi alıp götürüyosunuz benden.

trabzonlu erkekler

kendilerini sevmeyen çok çevre vardır. buna başlıca sebep, genelde dinin gereklerini yerine getirmeseler bile dine fazlasıyla sahip çıkma çabaları (atayizler), milliyetçi olmaları (pkk sempatizanı nasipsizler) ve şikenin karşısında dimdik duruyor olmalarıdır. (fenerbahçe taraftarı)

tavşana işkence eden siyah taytlı kız

(bkz: kısayoldan orospu çocuğu olma yöntemleri)

yazarları anlatan 1 film 1 şarkı 1 kelime

geleceğe dönüş
merhametine dön
özlem

sahurda yenen favori yiyecek

domates + zeytin + ekmek + çay

öyle geçiyor hayatımız. sanki bir gün önce aynı şeyi yememiş gibi aynı hevesle tekrar yiyoruz filan. niye felsefe kastıysam şimdi. neyse cuma'ya gidiyorum ben.

lgbt nin açılımı

transeksüel.

ne demek olduğunu bilmiyorum bu arada

yunanistan dendiğinde zihinde oluşan ilk imge

kültürlerimizin yakın oluşu...

islamiyetten nefret etme sebepleri

nefret etmek istedikten sonra dünyanın en güzel şeyinden bile nefret edebilirsiniz merak etmeyiniz.

neden bir sabah da uyanamamak nasip olmuyor

bugüne dek hiç düşünmediğim şey. şu dünyada psikolojik etkileri hala devam eden, aklına gelebilecek-gelemeyecek bir sürü acı olay yaşadım. ama ölmek filan istemiyorum. biz bu dünyaya sadece 1 şey için geldik. 1 şey. mücadele için.

eğer mücadeleden zevk almayı öğrenirsen, bir gün acı çekmekten zevk alır hale bile gelebilirsin. mücadelen yoksa nesin ki sen?

temmuz denince akla gelenler

(bkz: şike)
(bkz: 3 temmuz)

türk müyüz müslüman mıyız

türkiye'de yaşayan müslümanlara türk denir. o yüzden türk'üm.

muhammed in hayatı boyunca 35 farklı eşinin olması

eşlerinden sadece ayşe hiç evlenmemiştir, diğerlerinin hepsi duldur, ve 55-65 yaşları arasındadır, bazılarının çocukları vardır filan. evet şehvet işte di mi.

bu arada bulunduğu dönemde istediği her genç kızla, istediği sayıda evlenebilecekken bu yolu tercih etmesi, elbette, şehvettir.

uzun tırnaklı kızlar

şu hayatta en çok midemi bulandıran şeylerin başında gelir. olm tırnak uzadıysa kesilir, bırakılıp da daha uzamasına izin verilmez. ilk kim çıkartmış bunu lan?

2015 lys sonuçları

olm yeter çok mu eğleniyorsunuz milleti trollemekten? tamam eğlenceli olabilir ama yapmayın yazıktır. ya da yapın lan komik oluyo eheheh.

an itibariyle hayırlı olsun arkadaşlar.

en çok istediğiniz şey

çiğ köftedir. ulan nasıl yapıyorsunuz şu mereti ya...

sözlük yazarlarının eşcinselliğe bakış açısı

en fazla 20-30 derece olmalıdır. daha büyük açıyı yakaladığı an affetmezler, kaleyi oradan iyi görürler.

kaç dil biliyorsunuz

i are knowing english good. very very good.

ekşi sözlük

artık kendisinden nefret ettiren sitedir. yaklaşık 8 yıllık yazarlığım olmasına rağmen, hesabı dondurtup, pılı pırtı toplayıp kaçırtacak kadar boktan bir mekan olmuştur artık. artık girmiyorum kendisine.

üniversite okumak mı zor kazanmak mı

okurken kazanmak zordur. lise sondayken yani. sabah okuldasın, akşam dershane, ne zaman ders çalışacak la bu insanlar?