bugün

okumak daha zordur. kazanmaya ne var lan. evet.
kazanmak sabır. okumak büzük ister.
ikisi de zordur ağalar beyler, kolay bir bok yok maalesef.
Okumak tabiki. Hele şehir dışında isen.
Okuyanların okumak kazanma çabasında olanların kazanmak cevabını vereceği versus.
kazanmak daha stresli, okumak daha acilidir.
Kazanmak zordu. Okuduk bitti üstünden 1.5 sene geçti.
üniversitede hangi bölümü okuduğuna bağlı sanki.
Bölümüne göre değişkenlik gösterir. Okumanin 4 yila yayilan bisey olmasi tabi ki handikapli bi olay. Kazanmak icin sadece son yil calisiliyo. Hatta son bikac ayda bile konular bitebiliyo.
önce bir kazan.
ikiside kolay mezun olduktan sonra iş bulması zor.
iş hayatı daha zor.
Okumak.
Lys sonuçlarını beklemek.
üniversitede geçinmek zor. hesap yapıyorsun '' ulan ordan o kadar alıyorum, abimden bu kadar geliyor, kredi de var. oh oh tamam ya kral gibi geçinirim.'' ki o parayla cidden kral gibi geçinilir ama ne oluyorsa artık evdeki hesap çarşıya uymuyor. nereye gitti bu kadar para amk diyorsun. ne kadar paran olursa olsun illaki bitiyor. ilk sene bunu dengelemekle geçiyor sonra bir şekilde ayarlıyorsun.
Okumak kesinlikle daha zor. Vizesi finali projesi labi bilmem nesi var da var.
Hicbiri.en zoru bitirdikten sonra is sahibi olabilmek.
okumakta kazanmakta kolay. mesele bunlarla neler yapabildiğindir.
herşeyi kolay isteyen türk gençleri. uzanamadığı ete ; ''ıyyy kıl var o ette''- diyen kediler. aa benziyor yahu .
kesinlikle okumak.okurken ki calistigim kadar kazanırken calissaydim odtüdeydim amk.
Ikisinin de kendine göre zorluklari1 var, ama genel olarak bazi bolumleri kazanmak zorken bazilarini okumak zordur.
Tabisiki de okumak. iki kere kazandım amk. Önce itu kimya muhendisliğini, daha sonra istanbul kültür Üniversitesnde tam burslu elektronik mühendisliği kazandım. Ve şimdi mezunum. Gaza gelsem yine kazanırım. Ama Allah o hocaların belasını versin. Yüzde doksanı orospu çocuğu lan.

He burdan "üniversiteye kapağı bi atsam tamam" diyen ergenlerin ta Amınakoyim. Siz daha kazığın sadece sivri kısmını gördünüz amk. Gerisi dağ gibi ve hepsi size giriyor amk.
Niye dellendim lan ben. Halbuki mezunum. Çiçeği burnunda bir elektronik mühendisiyim.
Zordur kardeşim neresinden bakarsan bak düşmüşüz bi okuma belasına nereye eline atsan zordur , bunaltır yıpratır. Hiç üniversiteye geldim diye kurtuldum sanma boşuna hayal kırıklığı yaşama .
Üniversiteyi kazanmak zor okumak ondanda zor.
okurken kazanmak zordur. lise sondayken yani. sabah okuldasın, akşam dershane, ne zaman ders çalışacak la bu insanlar?